بهترین سازه های پیش ساخته

کانکس پیش ساخته نگهبانی

کانکس اماده نگهبانی معمولا از طرفداران زیادی بر خوردار است .از این کانکس میتوانند در ورودی مجتمع های مسکونی .مجتمع های تجاری .دانشگاه ها .بیمارستان ها در بر خی مواقع هم در اداره جات ها میتوانند استفاده کنند.

کانکس نگهبانی اماده در طرح و رمگ ها و ابعاد های کوچک طراحی و ساخته میشوند.این کانکس ها از پنجره هایی با ابعاد بزرگی ساخته شده اند تا بتوانند به خوبه دور و اطراف را از دورن سازه ببینند.این سازه دارای ابعاد هایی مانند یک متری چهار متری و شش متری میباشند و مساحت این سازه ها به تعداد پرسنل هایی که درون ان مستقر میشوند بستگی دارد. (کانتینر پیش ساخته)

این سازه دارای نمای ظاهری خوبی است و در برابر زلزله بسیار مقاوم و متسحکم است.و همین طور حمل و نقل راحتی هم دارد

کانکس پیش ساخته فروشگاهی

این سازه های پیش ساخته هم مانند سازه های دیگر در کار خانه جات ها و مراکز تولید کانکس به صورت اماده  وجود دارند.کانکس فروش گاهی اماده در اشکال و ابعاد و متریال های مختلفی ساخته میشوند .این نوع سازه ها به صورت ثابت و سیار تولید میشوند .

در این کانکس ها میتوانید اجناس و کالاهای خود را برای مشتریان به عرضه بگذارید .که اکثرا در کنار جاده ها و بازار ها بیشتر استفاده میشوند.

سازه فروشگاهی دارای شیشه های سکوریت .کرکره های اتوماتیک.استفاده از درب و پنجره های دو جداره یو پی  وی سی و اچ دی اف و همچنین درب های اتوماتیک ضد سرقت ساخته شده.این سازه در برابر زلزله بسیار مقاوم است و از امنیت بالایی بر خوردار است .

کانکس ویلایی چیست؟

 کانکس ویلایی یکی از راحت‌ترین و لوکس‌ترین راه‌های ساخت یک سوئیت مجلل و ویلای پیش‌ساخته است. شما می‌توانید هر آن چیزی که دوست دارید در ویلای خود داشته باشید را به این کانکس اضافه کنید. از آشپزخانه و اتاق‌خواب گرفته تا امکانات تفریحی مانند کتابخانه و سالن ورزشی را می‌توانید در کانکس ویلایی مدرن خود داشته باشید. امکانات داخلی کانکس به سلیقه شما در نظر گرفته می‌شود و شما انتخاب می‌کنید که ویلای شما چه امکانات مدرن و ویژه‌ای باید داشته باشد. ویلای خود را بچینید و از آرامش آن لذت ببرید.

طراحی این کانکس‌ها به‌گونه‌ای است که شما احساس می‌کنید در خانه خود هستید و حس داشتن یک‌خانه کامل را برایتان منتقل می‌کند. مزایای کانکس ویلایی نسبت به خانه‌های سنتی بیشتر است. در کانکس مصالحی وجود ندارد و دردسرهای آن بسیار کمتر است. امکان جابه‌جایی وجود دارد. شما به‌راحتی می‌توانید زمانی که از محل خود خسته شدید، خانه ساخته شده با کانکس را به محلی دیگر منتقل کنید. از دیگر مزایای آن می‌توان به مقاومت خیلی بیشتر در برابر زلزله اشاره کرد. سرعت بالای ساخت کانکس ویلایی و همچنین تنوع در طراحی که دارد موجب استقبال عموم مردم از خرید کانکس ویلایی شده است.

انواع کانکس ویلایی

کانکس‌های ویلایی به‌صورت یک طبقه و دوبلکس ساخته می‌شوند، اگر تمامی امکانات موردنظر شما در یک طبقه جا نشود به‌صورت دوبلکس برای شما ساخته می‌شود. در کانکس ویلایی دوبلکس شما علاوه بر داشتن فضای بیشتر، دید بسیار خوبی هم از مناظر اطراف دارید. برای جابه‌جایی بین طبقات شما هم می‌توانید از یک دستگاه پله داخلی و یا خارجی استفاده کنید. برای کف بالایی کانکس مدل ویلایی دوبلکس، می‌توان از سرامیک استفاده کرد تا هم مستحکم‌تر شود و هم صدا منتقل نشود. امکان جابه‌جایی کانکس ویلایی دوبلکس به محل دیگر وجود ندارد و زمان و هزینه ساخت آن کمی بالاتر است. بهتر است بی‌خیال این سازه شوید و در جای جدید یک کانکس ویلایی لوکس جدید بخرید.

0 دیدگاه دربارهٔ «بهترین سازه های پیش ساخته»

دیدگاهتان را بنویسید