4. نحوه تست قرارگیری صحیح اسلب

در نقاط انقطاع میلگردها بایست ۳۰ سانتیمتر همپوشانی داشته باشند و در این مرحله سقف آماده بتنریزی شود. به این ترتیب در حین عملیات بتنریزی ورق فلاشینگ در جای خود محکم ایستاده و شکم دادن و اعوجاج ورق رخ نمیدهد و در نهایت لبه بسیار صاف و یکدستی دور تا دور محیط سقف ایجاد میشود که این کار برای عملیات بعدی ساختمان از قبیل دیوار چینیهای محیطی و همچنین نما کاری بسیار مهم است.

ارائه خدمات فلاشینگ نما در تهران و کلیه شهرستان ها را می توانید از گروه ساختمانی ماندگار دریافت نمایید ارائه خدمات در سرتاسر استان تهران قابل ارائه می باشد برای بهره مندی از مشاوره حضوری و یا تلفنی با ما تماس بگیرید . شما میتوانید با «خدمت از ما»، به بهترین متخصصان سنگ کاری نمای ساختمان و فضای داخلی در تمام مناطق تهران و سایر شهرها دسترسی داشته باشید. لبه خارجی فلاشینگ (بخش آبچکان فلاشینگ) باید به اندازه ای از دیوار فاصله را رعایت کند که هنگام بارندگی، قطرات آب از روی سطح فلاشینگ بر روی نمای ساختمان نفوذ نکند.

زوایای این فلاشینگ به صورت 90 درجه خمکاری شده و یک سانت از لبه های دو طرف به صورت یه خم کوچک به سمت داخل خمکاری شده که مهمترین مزیت آن ایجاد استحکام و صاف نگهداشتن لبه های ورق میباشد چرا که اگر این خم کوچک وجود نداشته باشد لبه های فلاشینگ به صورت موجی در طول کار حرکت میکند که در نهایت نمای خوبی ندارد. این فلاشینگ با زوایای 90 درجه خمکاری میشود و یک سانت از لبه های نهایی آن یک خم کوچک برای استحکام و زیبایی بیشتر دارد. 3. فلاشینگ عامل مهمی در جلو گیری از ورود آلودگی ها، گرد و خاک، رطوبت و سایر عوامل جوی به فضای داخل از راه درزه های ساختمان دارد.

ورق فلاشینگ یک ورق مخصوص است که برای آب بندی و درزه بندی ساندویچ پانل ها استفاده می شود. این ورق ها به عنوان یک ورق پوششی روی محل درز نصب ساندویچ پانل ها می پوشاند و مانع نفوذ آب باران و برف، باد و سایر آلودگی های محیطی به داخل می شود. فلاشینگ ها در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید یا خمکاری میشود که به طور معمول هر تولید کننده یا کارفرمایی برای خود طرح و مقطع خاصی در نظر میگیرد و به صورت پیش فرض تولید و نگهداری میکند، گروه صنعتی پانل مهدی نیز برای نقاط مختلف کار انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب و کاربردی را طراحی و تولید نموده که جهت سهولت کار مشتریان در صورت نیاز همراه با سفارش آنها به محل پروژه ارسال میکند.

0 دیدگاه دربارهٔ «4. نحوه تست قرارگیری صحیح اسلب»

دیدگاهتان را بنویسید