20 تصویر متفاوت از نمای داخلی آپارتمان مدرن و کوچک

نمای رومی جزو معروف ترین انواع نماهای سنگی می باشد. ولی از لحاظ نمای ساختمان نیز گزینههای زیادی روبروی سازندگان ساختمانها وجود دارد و از لحاظ سبک نمای ساختمان میتوان محبوبترین را نمای کلاسیک رومی دانست که انواع طرحهای سنگ نما ساختمان یک طبقه، دو طبقه و بیشتر را دارد و به سایتهای گوناگون وجود دارند که با ارائه طرحهای مختلف نمای ساختمان مدرن و کلاسیک، نمای ساختمان یک طبقه ساده، نمای ساختمان دو طبقه و بیشتر، انواع طرحهای نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید و طرحهای دیگر را در اختیار مشتریان و سازندگان قرار میدهد تا بتوانند از بین نماهای آماده، بهترین گزینه را انتخاب کنند.

حال اگر در شهر و استان شما سنگبری وجود نداشته باشد باید به اینترنت مراجعه کرده و مستقیم از اصفهان که مرجع سنگ ایران می باشد خرید کنید. سنگ های ساختمانی نما باید با الزامات فیزیکی جدول زیر مطابقت داشته باشند. برای تماس با شرکت بهساز نما و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت بهمنی و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت آریا تدبیر پاژ و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای تماس با شرکت سکنا طرح ماندگار و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت پادنا آمود و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت نماسازان مرادی و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت سالکو و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت مهندسی آرمه سازه و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای تماس با شرکت گروه مهندسی بادگیر و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت مهندسین فراگامان دلتا و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت عمران تجارت فاطر و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت معماری هیرادانا و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. شما اینجا هستید، صفحه اصلی مربوط به نکات سنگ نمای مناسب برای مناطق سردسیر. سنگ سند استون به دلیل ساختار ماسه ای که دارد، دارای بافتی خشن و زبر می باشد و به خوبی ساب نمی پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید