2. تمام نماهای سنگی و …

آب و هوای سرد از انتقال حرارتی بسیارکم بهره میبرد. اگرچه سنگهای طبیعی به دلیل متخلخل بودن بدنام هستند، اما سنگ تراورتن برای آبوهوای سرد در هنگام آببندی مناسب است و همچنین هنگام بهرهبرداری تراورتن با استفاده از مواد پوششی و رزین تخلخل آن را کاهش میدهنند و در شرایط انجماد، شکاف ندارند و شکننده نمیشوند.

سنگ های تراورتن در قدیم به این صورت استفاده میشد. سنگ پلاک را از سنگ تراورتن برش میدهند. مهراد استون با دو دهه سابقه در زمینه طراحی داخلی با نمای سنگ ، طراحی نمای سنگی ساختمان و مشاوره برای خرید سنگ ، امکان ارائه مشاوره برای طراحی نما و دیزاین داخلی از حیث انتخاب رنگ، نوع و جنس سنگ را برای شما فراهم کرده است.

از گرانیت نه تنها در نمای خارجی بلکه در محیط های مرطوب داخلی نظیر حمام و سرویس بهداشتی نیز می توان استفاده نمود، زیرا تخلخل آن پایین بوده و آب را به خود جذب نمی کند. امروزه در اجرای نمای سنگی ، استفاده از سنگ پلاک رونق بیشتری دارد. سنگ تراورتن از لحاظ قیمت از سنگ مرمر ارزانتر است و کاربرد بیشتری نیز در زمینهی سنگ نما ساختمان در ایران دارد. در کشوری نظیر ایران که تابش نور خورشید با شدت بسیاری روی میدهد، عدم رنگ پریدگی این عنصر اهمیت فراوانی دارد. خودرو تیبا به دلیل داشتن ظاهر خاصش همیشه مورد تردید خریداران خودرو بوده است و به همین دلیل شرکت خودرو سازی سایپا به طراحی ماشین ساینا روی آورد.

این نوع از نرده ها اغلب در باغچه ها به منظور تزئینی بکار گرفته می شوند، ولی در عین حال می توان مقاصد ایمنی و محافظت از باغچه را مثلا برای جلوگیری از تردد بر روی باغچه را نیز برای آن برشمرد. جهت دریافت کاتالوگ سنگ تراورتن نیز میتوانید از بخش مربوطه به دانلود آن به صورت pdf کاتالوگ سنگ تراورتن پرداخته و انواع سنگ تراورتن با زمینه رنگ کرم ، سفید ، سیلور و شکلاتی را در یک فایل دریافت کنید . می توانید تصاویر انواع سنگ تراورتن تولیدی را مجموعه را به همراه نمونه کار شده آن را مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید