کاشی و سرامیک (ژیبا ترین مدل ها با ارزان ترین قیمت)

نمونه دیگر نمای سنگ و آجر ویلایی است که بخش طبقه اول و در ادامه طبقه او و دوم با یکدیگر از سنگ استفاده شده است و به گونه ای سنگینی نما را به خوبی نشان داده و باعث شده است ساختمان روی زمین بنشیند! عموماً در هنگام ساخت آبنما نخست طرحها و ماکتهایی به شما نشان داده میشود و بر اساس آن انتخاب خواهید کرد. برای پوشش کانتر یا قسمتی از دیوار می توانید از مدلهای فلزی این محصول استفاده کنید.رزین: کاشیهای رزین یک راه حل عالی برای ترکیب سبکهای مورد نظر شما هستند.

همان طور که در بخش قبل توضیح دادیم این سنگ انواع مختلفی دارد. 2) زیرسازی یا شاسی کشی: دومین مرحله از اجرای نمای سنگ ساختمان در زیر سازی و یا همان شاسی کشی نما می باشد. همان طور که گفته شد، انواع سنگ نما از لحاظ جنس ، ساختار و نحوه شکل گیری به انواع مختلفی تقسیم می شوند. سنگ مرمر در حقیقت همان سنگ آهک است که تحت فشار و دمای بالا فرآوری می شود. بدیهی است که برای استفاده از انواع این محصولات بهتر است گزینههای با عمر طولانیتر انتخاب گردد.

این مقاومت به دلیل ساختار بلوری آن است. یکی از علت های استفاده از متریال سنگ به عنوان نمای ساختمان، زیبایی منحصر به فرد و خاص آن است که به دلیل رنگ های طبیعی و زیبایی که دارد، تکرار نشدنی است. انواع سنگ نمای ساختمان در همه رنگ و شکل موجود است اما به عنوان مثال برای نمایی مثل نمای رومی اغلب از سنگ نما با رنگ های روشن سفید، کرم، شیری رنگ و.. اگر بخواهیم از لحاظ قیمتی آنها را مقایسه کنیم مسلما خرید بخاری بسیار ارزانتر از خرید و نصب پکیج است. 13) حجم سازی و برجسته کاری ها را برای سنگ های سنگین حتما به صورت اصولی و با محاسبه انجام دهید.

10) به هیچ عنوان برای اتصال سنگ ها از چسب سنگ ها استفاده نکنید. استفاده از مواد درجه ی یک و کوره ای نبودن این فرایند موجب کاهش سرعت تولید و افزایش قیمت سنگ نماها خواهد شد. 1) انتخاب سنگ: اولین مرحله برای نمای سنگ ساختمان، خرید سنگ می باشد که باید شما اطلاعات کافی را در مورد انواع سنگ ها داشته باشید تا در این راستا سنگ مناسب را بتوانید برای خود انتخاب نمایید. این میزان آلایندگی را میتوان با تعبیه سیستم گرمایش درکف خانه به حداقل میزان رساند. از این رو گرانیت جایگزین ارزانتر مرمر است و می توانید از آن در قسمتی از خانه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید