چرا سنگکاری را به «خدمت از ما

گروه سنگ آنتیک امیران جژئ معدود شرکت های صادر کننده محصولات ساختمانی ایران است که توانسته است تاکنون محصولات خود را به بیش از ۱۲ کشور آسیایی و اروپایی صادر کند . گروه صنایع سنگ آنتیک و دکوراتیو امیران با شرایط ویژه از تمامی استانهای کشور اقدام به جذب نمایندگی مینماید . مرمر منبع غنی از کلسیم بوده که تقریباً تمامی آنها قابلیت عبور نور از خود را دارا میباشند.

اما انتخاب مناسبی برای استفاده در فضای باز نیستند چون به مرور زمان با قرار گرفتن در معرض نور آفتاب زرد می شوند.انواع مختلف کاشی را بررسی کردیم شما می توانید با در نظر گرفتن این ویژگیها و با توجه به بودجه تعین شده انتخاب مناسبی داشته باشید. میزان شدت تابش نور خورشید حرارت حاصل از آن را تعیین می کند. برای سنگ کف میزان جذب به نوع کاربری ساختمان بستگی دارد.

از سیمان خشک روی دوغاب برای بالا بردن سرعت کار استفاده نشود. از ویژگیهای اصلی سنگ های آنتیک و دکوراتیو امیران که با تکنولوژی یو جی تی تولید میشوند عدم استفاده از سیمان و مواد شیمایی مصنوعی میباشد . سنگ نما بایستی چسبندگی قابل قبولی به سیمان داشته باشد. طبیعی و کانی های سنگی و معدنی تحت لیسانس بلژیک – ۰۹۱۲۵۰۰۵۱۱۰ – استفاده از سنگ آنتیک و سنگ های ساختمانی دکوراتیو و نما در نمای ساختمان کاربرد توام با گسترش روز افزون داشته و همواره در حال توسعه طراحی و شرایط نصب میباشد . در واقع، در اولین نگاه آنها فقط نمای بیرونی ساختمان را دیده؛ و راجع به فضای داخلی و طراحی آن نظر میدهند.

امیران پیشرو در صنایع سنگ آنتیک و سنگ دکوراتیو با ۱۰ سال تجربه و سابقه درخشان در کنار شماست برای ایجاد دکوراسیون ماندگار برای فضای کاری زیبای شما- برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره فروش ویژه کلیک کنید. فرمولاسیون سنگ های آنتیک و آجر های نسوز امیران امکان رشد جلبک ها و شوره زدن را به صفر رسانده است . برای این کار سلیقه و ذوق استاد کار اهمیت زیادی دارد تا بتواند رنگ ها و اندازه های مختلف را به خوبی کنار هم بچیند.

دیدگاهتان را بنویسید