نمای سنگ و اجر چیست؟

بدین ترتیب در مراحل مختلف از جمله نصب و پر کردن پشت آن توسط دوغاب، این اسکوپ یا لقمه به مصالح چسبیده و پس از اتمام دوغاب ریزی، ملات لقمه را به آن می چسباند. می توانید محصولات با کیفیت های مختلف را مشاهده کرده و سپس برای انتخاب آنها اقدام کنید. پس از اتمام کار برای زیبایی، شیار های ایجاد شده برای عبور مفتول با سیمان سفید پر میکنند. بلکه بیشتر از آنها در اطراف شومینه یا کانترها استفاده می شود.سیمانی: کاشیهای سیمانی تنواع زیادی دارند و در الگوها و رنگهای مختلفی یافت می شوند. میتوان گفت این سنگ جزو مشهورترین سنگ ها در کنار سنگ مرمر است که افراد زیادی تمایل به استفاده از آن دارند.

بهتر است برای طراحی نمای ساختمان با هر کاربری از یک طراح و تیم حرفه ای کمک بگریدی تا بهترین و مناسب ترین مصالح را برای نمای ساختمان شما در نظر بگیرند و با طراحی حرفه ای ساختمان را شیک و لوکس کنند. برای اینکه مصالح نمای ساختمان را نصب کنند، لقمه مصالح را با چسب سنگ به پشت آن می چسبانند.

1. ابتدا در شیار پشت سنگ، مقداری چسب زده و لبه سوم را داخل آن قرار میدهیم تا خشک شود. همانطور که پیش تر توضیح داده ایم قیمت سرامیک بر اساس نوع و کاربرد آن قیمت گذاری می شود پس قبل از اینکه بخواهید محصول مورد نظر خودتان را تهیه کنید ابتدا کاربرد آن را مورد بررسی قرار دهید. بدین ترتیب در سال های آینده این لقمه می تواند از سقوط مصالح بر اثر تغییرات جوی و یا مواردی مانند زلزله جلوگیری کند.

به این صورت که اسکوپ سنگ سه پایه با ملات مخلوط شده و باعث استحکام سنگ نما می شود. این سنگ در رنگهای زرد، قهوهای، قرمز، لیمویی، خاکستری، سیاه و سفید قابل تولید است.سنگهای تراورتن گاهی به صورت تصادفی شالدار یا بدونه شال میباشد. ظاهر آجر طرح چوب به گونه ای خیره کننده لوکس و مدرن می باشد، به طوری که به بیننده با نگاه کردن به نمای این متریال حس ویژه ای دست می دهد. حتی اگر تکانی و یا زلزله ای صورت نگیرد و ساختمانی لرزش نداشته باشد باز هم به دلیل این که قدرت مکش آب در سنگ نما کم است در نتیجه به مرور زمان وقتی که ملات پشت مصالح خشک بشود، باعث می شود که چسبندگی ملات و سنگ از بین برود و باعث پایین افتادن مصالح قسمت های مختلفی از نمای ساختمان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید