معرفی استاندارد ابعاد سنگ نما

در ادامه بیشتر در مورد سایبان برقی حیاط توضیح داده خواهد شد اما در صورتی که باز هم سوال و نیاز به مشاوره داشتین حتما با ما تماس برقرار نمایید. سایبان های برقی در انواع مختلفی قابل پیاده سازی بوده که هرکدام از آنها ویژگی های خود را دارا می باشد. با در نظر گرفتن این فاکتور ها و توجه به برند و شرکت سازنده سقف برقی می توان قیمت نهایی آن ها را تعیین کرد. سایه گستر آسیا در طراحی های مدرن و نصب حرفه ای انواع سایبان برقی حیاط پیشرو بوده و با متریال های درجه یک وتنوع در طراحی و رنگبندی به شما میتواند آزادی عمل بیشتری در انتخاب انواع سازه ها را بدهد.

یکی از پرفروش ترین سازه ها در بین سایبان ها می توان گفت سقف های برقی برای بالکن یا تراس ها می باشد.زیرا در فصول مختلف به دلیل نبود یک سایبان خوب استفاده زیادی از بالکن یا تراس ها نمیشود. سایبان برقی برای حیاط منزل مسکونی طراحی و تولید شده در مجموعه عظیم سایه گستر آسیا دارای بیش از 30% تخفیف و همچنین به پشتبانی 30 سال سابقه کار و با تضمین قیمت و خدمات پس از فروش تقدیم مشتریان می گردد. قیمت این سازه ها با توجه به متریال به کار رفته در ساخت سایبان ،ثابت یا برقی بودن،جنس پوشش یا پارچه سقف برقی ، نصب تجهیزات مدرن و هوشمند به روی آن،ابعاد و اندازه سقف و مساحت فضای باز متفاوت بوده است .

در جواب باید بگوییم که این سازه علاوه بر طراحی زیبا و منحصر به فرد و شیک مقاومت و استقامت بالایی نیز دارد. قیمت سایبان برقی حیاط – این نوع سایبان را در هر جایی می توان نصب کرد ، مثل در کنار استخر، محوطه ی باز رستوران ها و هتل ها، بالکن ها و زمین های بازی و .. میتوانید این وسیله مدرن و زیبا را داشته باشید.

قیمت سایبان برقی حیاط به احتساب هزینه نصب و حمل در شهرهای تهران، کرج، مشهد محاسبه گردیده اند و هیچگونه هزینه اضافی به مشتریان عزیز وارد نمیگردد. در ابتدا احتراما به اطلاع می رساند قیمت سایبان برقی حیاط ارائه شده توسط سایه گستر آسیا ، به قیمت روز و بدون هیچگونه، هزینه اضافه ای محاسبه می گردند.شایان ذکر است با وجود تحریم های اقتصادی و مالی و همچنین با توجه به اینکه تمام یراق آلات و پارچه های سایبان های سایه گستر آسیا از شرکت های معتبر اروپائی، وارد و مونتاژ می گردند، قیمت تمام شده قیمت سایبان برقی حیاط نسبت به سال های قبل کمی تغییر داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید