مشخصات، قیمت و خرید انواع سنگ نمای ساختمان

این اختلافات را میتوان دستی یا با استفاده از یک نرم افزار تخصصی محاسبه کرد. میتوان آن را به صورت دستی یا با استفاده از نرم افزارهای تخصصی محاسبه کرد. به دلیل قیمت بالا، از این نوع سنگ به ندرت در نما استفاده می شود اما دقت کنید که اگر بودجه کافی برای نماکاری دارید، بهترین و مقاوم ترین سنگ نما، سنگ مرمر می باشد. وقتی صحبت از مرحله ساخت هر پروژه می شود، نگرانی اصلی صاحبان ساختمان این است که پروژه به موقع و با همان بودجه معین به پایان برسد. از این سنگ برای مصارف داخلی ساختمان از جمله پلهها و سرویس بهداشتی استفاده میکنند، زیرا این سنگ از تخلخل کمی برخوردار است و همچنین جذب آب پایینی دارد.

می توان در انواع سبک های معماری مدرن و همچنین کلاسیک مورد استفاده قرار داد. همچنین باید ناخوشایندترین سناریوهای اقلیمی را برای منطقهای که در آن کار میکنید به یاد داشته باشید، مانند سردترین دمای سال و مرطوبترین زمان سال؛ به این ترتیب میتوانید مطمئن شوید که پیکربندی شما کار را انجام میدهد. تفاوت رنگی این سنگ به دلیل وجود کربنات آهن در آن میباشد حفرههایی که در روی سطح این سنگ وجود دارد را میتوان با موادی به نام رزین یا بتونه پُر کرد که سطح سنگ یکدست شود که با سابی که روی سطح این سنگ خورده میشود زیبایی خاصی به آن دهد.

بدون تردید برای یک مصرف کننده ثبات رنگ و ظاهر نمای ساختمان بیشترین اهمیت را دارد . در واقع، در اولین نگاه آنها فقط نمای بیرونی ساختمان را دیده؛ و راجع به فضای داخلی و طراحی آن نظر میدهند. شما باید هرفصل آن را جمع کنید و دوباره نصب کنید.

سنگ های تراورتن و مرمریت و گرانیت هر کدام مزیت و معایب خاص خود را دارند از آن رو سنگ ها برای استفاده در نمای داخلی یا بیرونی باید دارای ویژگی های خاصی باشند که در زیر به آن می پردازیم. بسیاری از مالکان فقط درمورد اهداف زیباییشناسی تصمیم میگیرند آنها نمیدانند چه نوع نمایی را انتخاب کنند یا چه مادهای به عنوان بهترین استفاده میشود. مرغوب ترین و گران ترین نوع این سنگ مرمریت های دانه شکری یا دانه ریز هستند که با نام چینی نیز شهرت دارند. با توجه به تجربیاتی که توسط فروشگاه اینترنتی مارکت سرام انجام پذیرفته شده است سرامیک هایی که دارای ضخامت و قدرت تحمل بار بیشتری هستند بدون شک قیمت بالاتری نسبت به سرامیک معمولی دارند زیرا تمامی آنها به لایه های لعاب تجهیز شده اند که بدون شک مقاومت آن را در برابر فشار چند برابر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید