مجموعه 35 تکسچر آماده سنگ نما کلاسیک

آبنما آب و اتش تلفیقی از نور و گرمای آتش با ریزش قطرات آب است که فضایی بسیار روحانی و رمز آلود پدید می آورد. مقاومت بسیار بالایی داشته و مراقبت و نگهداری از آن راحت تر انجام می گیرد. سنگ نما باید بتواند به راحتی به سیمان بچسبد و چسبندگی بالایی داشته باشد. این سنگ به دو صورت پرشده و پرنشده استفاده میشوند. اگر به صورت پر شده استفاده شوند در مکان هایی از ساختمان که آبریزش آن زیاد است استفاده میشوند و بطور کلی بهتر است در آشپزخانه، حمام، توالت و دستشویی استفاده نشوند. از جمله سنگ های شناخته شده است که بیشتر برای نمای داخلی، سنگفرش، کف و پله مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به تراورتن چگالتر و دارای منافذ کمتری است.

می باشند. علاوه بر آن به کار بردن مصالح ترکیبی در نما از مزایای منحصر به فردی برخوردار است که در ادامه به آن می پردازیم. خواص :سنگ تراورتن به علت داشتن حفرات، خاصیت عایق حرارتی و صوتی دارد. فروش سنگ تراورتن در سایت سنگ فروش دات کام به صورت حضوری بوده و یا میتوانید به صورت آنلاین سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.سنگ تراورتن در رنگهای کرم، سفید، زرد، قرمز، لیمویی، پرتغالی، قهوه ای، گردویی، خاکستری و .. موجود میباشد.این سنگ از نظر برش جزء سنگهای نرم بر به حساب میآید و به علت زیبایی خاصی که دارد تقاضا و همچنین قیمت آن طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است.

برخی نسبت به رطوبت مقاومت کمتر و برخی مقاومت بیشتری دارند. به واسطه فراوری های انجام گرفته در سال های اخیر بر روی سنگ های تراورتن، سطح آن براق و خالی از خلل و فرج گشته و باعث شده است تا مقاومت آن نیز بیشتر گردد. از تراورتن علاوه بر نما می توان به عنوان سنگ دیوار هم استفاده نمود که به وسیله فراوری های روی سنگ سطح نفوذناپذیر و براق دیده می شود.

مرمرها اکثرا بافت در هم قفل شده دارند. باید طراحی نمای سنگ ساختمان مطابق با بافت شهری صورت بپذیرد. یعنی ابتدا باید از ویژگیهای هر سنگ و کاربرد آنها برای هر مکان مطلع شویم، و سپس با توجه به نیاز خود نمونه مناسب را تهیه کنیم. سنگ نمای ساختمان، سازه ساختمانی است که انتخاب نوع، رنگ، و جنس خوب آن بر ارزش ساختمان شما افزوده و توجهها را به خود جلب میکند. بنابراین هنگام استفاده از آن به عنوان نمای ساختمان باید از مصالح خاصی استفاده کرد.تا استحکام آن را با سازه های ساختمانی تضمین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید