مجموعه 20 نمای سنگ ساختمان – نمای رومی

و انتخاب طرح و رنگ بسته به نظر کارفرما و طرح ارائه شده طراح می باشد . علاوه بر آن استفاده از این متریال در داخل ساختمان موجب ایجاد حس آرامش بخش به محیط داخلی ساختمان خواهد شد و روز به روز مشاهده میکنید که نقش استفاده از آجرنما در طراحی دکوراسیون داخلی پررنگتر میشود. نبشی که با زاویه 90 درجه و با شکل L تولید می شود که هم برای نمای داخلی و هم برای نمای خارجی استفاده می شود که دو نوع داخل رنگی و بیرون رنگی تولید می شود. به سطوح فلزی که بر روی سطوح فضای خارجی ساختمان اجرا می گردد به اصطلاح فلاشینگ نما می گویند .

1. معمولا در این روش یک برش به اندازه نصف ضخامت مصالح در پشت آن ایجاد می شود. در این محصول به صورت ورق استفاده شده با زوایای 90 درجه خمکاری می شود لبه های دو طرف آن یک سانت به سمت داخل خمکاری شده که مهم ترین مزیت آن ایجاد استحکام و صاف نگه داشتن لبه های ورق میباشد. شرکت مستر سایبان توانسته است با استفاده از متریال درجه یک سایبان هایی را طراحی و تولید نماید که در رنگ ها و طراحی های متنوعی این نوع سایبان را تولید نماید.

سایبان هایی که شرکت ما برای انواع ماشین تولید و روانه بازار می کند معمولا این قابلیت را دارند بادهایی با سرعت 100 کیلومتر را نیز به راحتی تحمل نمایند. همچنین برای دریافت خدمات و مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید گروه مشاورین ما همواره در 24 ساعت 7 روز هفته آماده ارائه خدمات و مشاوره تخصصی به شما عزیزان می باشند .

به همین دلیل است که ما به شما دوستان پیشنهاد می کنیم که اگر سازه و ساختمان شما در مناطق شمال کشور که رطوبت و بارش بارن زیاد است می باشد، حتما برای محافظت از سازه ی خود از این محصول استفاده کنید. اما برای برخی دیگر مهم است که بتوانند به صورت فصلی از سایبان های خود استفاده نمایند. 5 سانت تولید می شود اما گروه صنعتی آهن پارس برای شما دوستان در هر ابعادی که مد نظرتون باشه تولید و عرضه می کند. بدین ترتیب در طراحی و ساخت سایبان خودرو نیز باید این موضوع مد نظر قرار داده شود که هر جایی این سایه بان نصب می شود باید پس از نصب سایبان، جلوه به مراتب زیباتری نسبت به قبل پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید