قیمت پکیج خانه هوشمند اقتصادی گلدور Goldware

حتی اگر تکانی و یا زلزله ای صورت نگیرد و ساختمانی لرزش نداشته باشد باز هم به دلیل این که قدرت مکش آب در سنگ نما کم است در نتیجه به مرور زمان وقتی که ملات پشت مصالح خشک بشود، باعث می شود که چسبندگی ملات و سنگ از بین برود و باعث پایین افتادن مصالح قسمت های مختلفی از نمای ساختمان باشیم. یکی دیگر از عواملی که می تواند به کم و زیاد شدن قیمت سایبان مغازه منجر شود، متراژ سایه بان است.

معمولا برای ساخت فلاشینگ از چوب و فلز استفاده می کنند که نوع فلزی آن ورق های روغنی، سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی می باشد که در ضخامت های مختلف قابل تولید است. قبل از این که با نکات مهم و کلیدی طراحی و اجرای فلاشینگ آشنا شوید بهتر است بدانید فلاشینگ چیست و چه کار می کند؟

حال اگر تصمیم به اجرای فلاشینگ دارید، بهتر است قبل از هر کاری با نکات مهم این سازه زیبای آشنا شوید تا با آگاهی کامل برای این سازه زیبایی و کاربردی قدم بردارید. برای اجرای فلاشینگ از ورق های ساخته شده از انواع متریال ها در اندازه و ابعاد مختلف استفاده می شود که این سازه به خوبی از نمای داخلی ساختمان و دیواره ها محافظت می کند.

پکیج اقتصادی گلدور از انواع پکیج خانه هوشمند Goldware می باشد که دارای یک دستگاه کنترل کننده مرکزی یا گیت وی، 3 عدد کلید لمسی هوشمند چهارپل، 1 عدد کلید لمسی هوشمند سه پل و 2 عدد ماژول عملگر هوشمند می باشد که با استفاده از این المان ها می توانید یک پک اسمارت هوم اقتصادی داشته باشید البته این تعداد کلیدها قابل افزایش هستند و می توانید بعدها سیستم خانه هوشمند خود را گسترش دهید. بنابراین با کمک آن می توانید عمر ساختمان خود را افزایش دهید و دیگر مجبور نشوید هر چند سال یک بار بخاطر ورود رطوبت و آسیب هایی که بر اثر تغییرات آب و هوایی به نمای داخلی و بیرونی ساختمان وارد می شود را تعمیر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید