قیمت سایبان برقی حیاط با 30% تخفیف فروش خرید |طراحی و اجرا زیر قیمت بازار

اما اگر اتصالات جوشی باشد، اول يك آستر ضد زنگ بر روی ورق زده و بعد سازه آماده شده در جای خود قرار گرفته و جوشكاری انجام می گيرد. برای اجرای این نمای ساختمان باید از مصالحی استفاده کرد که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و درعینحال قابلیت برش داشته باشد، البته اجرای درست و اصول نمای رومی خیلی پرهزینه میباشد. کاربرد سنگ نما تراورتن اغلب در کف، دیوار، پیشخوان، پانل پشت سینک میباشد و یا برای پاسیوهای خیابانی و ساخت مسیرهای باغی نیز انتخاب میشود.

گروه پوشش گستر آسیا با سابقه چندین ساله خود در اجرای فلاشینگ در مناطق مختلف می باشد و ضمن مشاوره صحیح در انتخاب نوع ورق بکار رفته شده در تولید فلاشینگ کلیه محصولات ساخته شده را از نظر کیفیت ساخت ضمانت می نماید. برای ساخت فلاشینگ با توجه به شرایط جوی محیطی و درخواست کارفرما می توان از ورق های سیاه روغنی یا ورق گالوانیزه و در برخی موارد جهت زیبایی ساختمان از ورق استیل استفاده نمود. در انتخاب انواع سنگ نما علاوه بر انتخاب متریال مناسب و مقاوم، یکی دیگر از گزینه هایی که در انتخاب انواع سنگ نما برای ساختمان اهمیت دارد، رنگ سنگ نما می باشد.

بدلیل تفاوت قیمت مسکن در تهران اکثر سازندگان ساختمان در این شهر به زیبایی ساختمان اهمیت می دهند. فلاشینگ پشت بام معمولا آخرین مرحله از تکمیل نمای ساختمان می باشد که با ایجاد سوراخ هایی روی لبه های پشت بام به این قسمت رولپلاک می شود. این ابزار از ورق با کیفیت و گالوانیزه تهیه می شود تا علاوه بر آب بندی و ایجاد عایق روی لبه پشت بام در مقابل باد و باران نیر مفاوم باشد.

فلاشینگ پشت بام در واقع درپوش فلزی روی لبه پشت بام یا اصطلاحا جانپناه دور پشت بام می باشد. اکثر پروژه های فلاشینگ نما در تهران و شهرستان های اطراف استان تهران انجام می گیرد. در قسمت فروشگاهی سایت نگین ارم میتوانید انواع سنگهای مناسب برای نمای ساختمان را با ابعاد استاندارد و بهترین کیفیت تهیه کنید. در صورتی که شما بدون آگاهی و دانش بخواهید آنها را روی نمای ساختمان نصب کنید، امکان دارد به نما و یا همان تجهیزات ساختمانی آسیب جدی وارد سازید. ما میتونیم در این زمینه به شما کمک کنیم. چرا که نصب فلاشینگ روی نما و لبه های شیروانی جدا از بحث آب بندی ساختمان ها به زیبایی آن نیز کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید