قیمت خرید و فروش سنگ تراورتن

منظور از سنگ نمای خارجی همان سنگ هایی می باشند که در روی دیوارهای بیرونی ساختمان استفاده می شوند. چسب های نصب سنگ آنتیک رنگ بندی هم دارد . استفاده از سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی آشپزخانه به چند دلیل رواج و توسعه فراوانی بافته است . شکل ظاهری: این سنگ دارای رنگهای متنوع و بافت نواری شکل است که در اثر حضور ترکیبات آهن، کلسیم و دیگر ناخالصیها ایجاد شدهاست.

گرانیتها از لحاظ ظاهری بافت یکدستی دارند و بیشتر به رنگ خاکستری، قرمز، صورتی و سبز (به علت وجود فلدسپاتها) یافت میشوند. بافت این سنگ به صورت لایه لایه بوده و به رنگ های سفید، خاکستری، خاکستری سبز، آبی خاکستری و اخرایی یافت می شود. توجه داشته باشید در دکوراسیون آشپزخانه نمیتوانید از سنگ آنتیک گیوتین یا سنگ آنتیک استفاده کنید . سنگ آنتیک امیران در استان البرز و شهر کرج و شهریار بیش از ۳۰ نمایندگی فعال دارد .

اما بد نیست قبل از مشاهده این تصاویر توضیحات کوتاهی در خصوص مزایا و معایب نماهای سنگی و پرکاربرد ترین سبک معماری که از سنگ به عنوان متریال خود استفاده می کند را بیان کنیم . مقاوم ترین سنگ ساختمانی است. تراورتن بدلیل مقاومت خوب ، سطح صیقل پذیر بودن ،برش پذیری خوب یکی از پرمصرف ترین سنگ ها می باشد. قیمت سنگ نما نسبت به فاکتور هایی دارای تنوع بسیار بالایی هستند. جذب آب بسیار کمی دارد. سنگ های آنتیک امیران تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ دارند . سنگ آنتیک و سنگ دکوراتیو کاربردهای متنوعی در دکوراسیون داخلی دارد .

این سنگ آهکی بوده و به دلیل مقاومت بالا، کاربرد زیادی در دکوراسیون منازل نیز دارد. گرانیت به دلیل مقاومت بالایی که دارد در محیطهای صنعتی نیز قابلاستفاده است. انواع سنگ نمای ساختمان در همه رنگ و شکل موجود است اما به عنوان مثال برای نمایی مثل نمای رومی اغلب از سنگ نما با رنگ های روشن سفید، کرم، شیری رنگ و.. از این رو در چنین مناطقی از سنگ هایی با مقاومت بیشتری برای نمای ساختمان باید استفاده کرد، چراکه تابش مداوم نور خورشید موجب تغییر در رنگ و طرح سنگ می شود.

دیدگاهتان را بنویسید