فلاشینگ نما ⭐️ قیمت و مشاوره رایگان سال 1400 ⭐️ آنلاین حفاظ

فرآوری سنگهای تزیینی و نما از جمله مباحث مهمی است که در صورت اجرای صحیح سبب میشود که محصول نهایی این سنگها با کمترین تلفات و بهترین کیفیت تولید شود و در عین حال مسایل ایمنی و استانداردها نیز رعایت شود. کیفیت و مرغوبیت این محصول در قیمت آن نقش تعیین کنندهای دارد.

5 برای فلاشینگ داخل رنگی دارد ولی برای موارد سفارشی امکان تولید هر سایز و رنگی امکان پذیر میباشد. قدم بعدی در پردازش سنگ ساب زدن آن است.بعد از اتمام مراحل بالا سنگ از فرم خام خارج شده و به بازار عرضه میشود.چه سنگی برای کاربرد در نمای سنگ مناسب است؟ استفاده از فلاشینگ در سقفهای شیروانی معمولاً به گونهای است که این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش (یا پرچ) شده و در زیر ورقهای شیروانی قرار میگیرد. فلاشینگ ها بر مبنای هدف کابردی شان ضخامت های متفاوتی دارند.

مغازه ها محل کسب درآمد افراد هستند و مردم توجه ویژه ای به آن دارند. الیافی که از بازالت ساخته شدهاند، دارای خاصیت سایش، کشش، استحکام و چسبندگی بالایی هستند و با خواص دیالکتریک قابلیت اشتعال پذیری کمی دارند. گرمای بخاری زیاد است و حرارت بالایی دارد. این ابزار بر استحکام و افزایش طول عمر ساختمان اثر دارد و به زیباتر شدن ساختمان کمک میکند. اصولا نمای شیروانی روی آخرین پروفیل جوش میشود و ورقهای شیروانی بر روی آن قرار میگیرد. ۲- جلوگیری از نیروی باد که ممکن است باعث کنده شدن ورقهای شیروانی شود. فلاشینگ معمولا با ورق روغنی با ضخامت ۱ میلیمتر و ۲ میلیمتر اجرا میشود که در بعضی مواقع از ورقهای دارای ضخامت کمتر و یا سایر انواع ورقها مانند ورق گالوانیزه و ورق رنگی نیز برای اجرای فلاشینگ استفاده میشود.

نوع خرپا و سازه و ارتفاع مفیدی که از نمای شیروانی انتظار میرود و البته با توجه به نوع نما میتوان از سایزها و طرحهای متنوع استفاده کرد. جنس فلاشینگ ها با توجه به هدف کاربردی شان می تواند از ورق گالوانیزه، آلوزینک، پلاستیک فشرده پلیمری و حتی آلومینیوم باشد. سپس، باید به این نکته توجه کنید که شما چه انتظاراتی از سنگ نما دارید و برای چه کاربردی از آن بهره میبرید. فلاشینگ ها در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید یا خمکاری میشود که به طور معمول هر تولید کننده یا کارفرمایی برای خود طرح و مقطع خاصی در نظر میگیرد و به صورت پیش فرض تولید و نگهداری میکند، گروه صنعتی پانل مهدی نیز برای نقاط مختلف کار انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب و کاربردی را طراحی و تولید نموده که جهت سهولت کار مشتریان در صورت نیاز همراه با سفارش آنها به محل پروژه ارسال میکند.

دیدگاهتان را بنویسید