فلاشینگ نما چیست و چه کاربردهایی دارد؟

رطوبت می تواند علاوه بر نمای بیرونی ساختمان، مشکلات عمیق تری نیز ایجاد کند که برای برطرف کردن آن ها باید هزینه های بسیار زیادی را صرف کرد. همچنین برای زیبا سازی نمای ظاهری ساختمان نیز استفاده می شود که این زیبایی را می توان با رنگ آمیزی زیبایی فلاشینگ ها افزایش داد و ظاهر خاص تری را به ساختمان داد. همچنین در ضابطه (2)بند 2-8-7 آیین نامه طراحی ساختمان ها در برابر زلزله نیز مقرر گردید که در صورتیکه سنگ ها به صورت پلاک به طور قائم نصب شوند، باید با تعبیه اسکوپ و یا مهار مناسب دیگری از جدا شدن و ریختن آن ها در هنگام زلزله جلوگیری شود.

مهم ترین مزیت آن نیز باعث افزایش چشمگیر طول عمر نمای ساختمان می شود. این سؤالی است که بسیاری از افراد میخواهند جواب آن را بدانند. ✅مجموعه فلاشینگ پیران با سابقه ای درخشان در حوزه خدمات ساختمانی از جمله فلاشینگ پشت بام، فلاشینگ پنجره، فلاشینگ نما با کادری متشکل از افراد مجرب آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می باشد. انواع شکل طبیعی سنگ ها که در طبیعت یافت می شوند، سنگ رودخانه ای و گرد، سنگ کوهی و لبه تیز و سنگ لایه لایه یا تخته ای است. این ابزار در طرح های متنوع هلالی، آیینه ای و پله دار تولید می شود.

به وجود آمدن المان های طرح دار ویژه و نوین بر روی ساختمان که سبب تأثیر مثبت در ظاهر ساختمان می شود. برای تماس با شرکت آریا تدبیر پاژ و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای تماس با شرکت آریا نمای آترا و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. فلاشینگ نما بر روی سازه شیروانی جوش می شود و علاوه بر پنهان سازی خرپا شیروانی، جلوگیری از نفوذ باد در داخل سازه سبب ایجاد نمایی زیبا برای شیروانی می گردد. فلاشینگ نما ابزاری است که در زیر سازه شیروانی و برای پنهان نمودن سازه شیروانی بکار می رود.

گروه صنعتی پارسه متخصص در طراحی و تولید انواع تجهیزات شیروانی انواع فلاشینگ را در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید نموده و به مشتریان محترم عرضه می نماید. فلاشینگ را می توان به دو دسته کلی فلاشینگ نمای شیروانی و قرنیز(فلاشینگ بام و پنجره) طبقه بندی نمود. قرنیز یا فلاشینگ بام و فلاشینگ پنجره از ورق 0.5 تا 3 میل قابل تولید می باشد. گرانیت بسته به ترکیبش، دارای رنگهای متفاوتی از خاکستری و سیاه تا صورتی، آبی و سبز است. به جرات میتوان گفت که اصلیترین ویژگی یک سنگ ساختمانی خوب، دوام و طول عمر سنگ در شرایط آب و هوای منطقه است.

دیدگاهتان را بنویسید