طراحی نمای داخلی و خارجی خانه دوبلکس

برای تراس استانداردی در نرده چوبی وجود دارد که به آن استاندارد 2X2 می گویند.نرده چوبی تراس نرده هایی زیبا، و مقرون به صرفه قیمت بوده، که معمولا حال و هوای خاصی ای را به فضای تراس و منزل بخشیده و ظاهر آن را تبدیل به نمایی روستایی می نمایند. با پیشرفت در صنعت و علم ساختمان سازی، امروزه مصالح متنوعی وجود دارد که به راحتی می توان نمای بیرونی بنا را انتخاب کرد و بکار گرفت.

نرده چوبی تراس در اصل برای محافظت از افتادن اشیا و یا افراد از روی تراس طراحی می شوند، ولی از آنجا که نرده ها از بیرون ساختمان دید داشته و می توانند نمایی زیبا را به ساختمان ببخشند انتخاب یک نرده زیبا، مناسب و با کیفیت می تواند برای پرستیژ منزل اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. از این رو انتخاب سنگ زیبا و با دوام تاثیر بسزایی در این امر دارد. خانه های دوبلکس از سالیان بسیار دور همیشه یک انتخاب رویایی برای بسیاری از سلایق بوده اند. راه پله های دوبلکس بخش جذاب و جدا نشدنی یک ساختمان دوبلکس هستند .

در نماهای سنگی در ساختمان غالبا از سنگ تراورتن استفاده میشود. این اشکال را میتوان در نماهای گرانیتی که قبلا استفاده میشد، بسیار یافت. نصب و اجرای این دیوارپوش ها بسیار راحت است اما باید توسط یک فرد ماهر انجام شود. یکی از مهم ترین مزایای دیوارپوش پارچه ای ایجاد تناسب با بخش های دیگر دکوراسیون داخلی به ویژه مبلمان است.

اگر سوالی دارید از طریق بخش نظرات ذیل همین صفحه با ما در ارتباط باشید تا پاسخ سوالتان را دریافت کنید. در ادامه نمای داخلی منزلی زیبا و شیک را با هم مشاهده می نماییم که می تواند الگویی مناسب برای یافتن ایده های جذاب و دوست داشتنی در طراحی نمای داخلی خانه باشد در ادامه همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید