ضخامت سنگ تراورتن ؛ابعاد سنگ تراورتن -وزن هرمترمربع سنگ تراورتن – سنگ ملک زاده

ناحیه اصلی منزل یعنی فضای اتاق نشیمن زیاد بزرگ نیست اما استفاده از رنگ های خنثی مانند خاکستری و سفید باعث می شود که بزرگ به نظر برسد. بدین ترتیب در سال های آینده این لقمه می تواند از سقوط مصالح بر اثر تغییرات جوی و یا مواردی مانند زلزله جلوگیری کند. در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر انقلاب موفق شدیم محصولی تولید کنیم که علاوه بر تامین نیاز داخلی و ارائه محصولی مدرن و جهانی به مصرف کننده ایرانی بتوانیم آن را به سایر کشورهای دنیا صادر کنیم .سنگ های آنتیک و دکوراتیو امیران با فرمولاسیون اختصاصی تولید میشوند و در بازار نمونه مشابه از نظر فرمولاسیون ندارند .

فرمولاسیون منحصربفرد سنگ های آنتیک امیران بر پایه کانی های سنگی , پوکه های معدنی و رنگ های صددرصد طبیعی میباشد و به هیچ وجه با سنگ های آنتیک سیمانی قابل مقایسه نیست . چسب های نصب سنگ آنتیک رنگ بندی هم دارد . سنگ های آنتیک امیران مشابه ایرانی ندارند و در تمامی شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند . پایداری سنگ نما باید در برابر تغییرات آب و هوایی، بارش باران، آلودگی، فرسایش، سائیدگی و نور خورشید بالا باشد تا عمر سازه را افزایش دهد. به عنوان نمونه سنگی که در آشپزخانه استفاده می شود بایستی در مقابل نفوذ آب و مواد شیمیایی مقاوم باشد و یا سنگ هایی که در سرویس بهداشتی استفاده می شود باید به گونه ای باشد که جذب آب کمتری داشته باشد.

اکثر سنگ هایی که برای نماکاری استفاده می شوند دارای ویژگی هایی هستند که بسته به جنس و نوع نمای سنگ ساختمان متفاوت است. به همین دلیل نظافت نمای ساختمان بسیار مهم است. تصاویر و فیلم های مختلفی از تمامی زوایای سنگ را با مراجعه به صفحه هرمحصول ببینید و در مورد آن مطالب مهم را بخوانید.

به دلیل کیفیت و ارزش زیباشناختی تراورتن، در بسیاری از پروژههای داخلی و خارجی ساختمان بکار برده میشود. توجه به این فاکتورها اهمیت بسیاری دارد. برای انتخاب این سنگها به تخصص و دانشی نیاز خواهد بود تا انواع باکیفیت و کاربردی آن از سایر گزینههای موجود انتخاب شود. این امر باعث می شود تا هم در زمان خرید و هم در زمان استفاده از این محصول بهترین عملکرد را داشته باشید. این اسکوپ سنگ نما باعث اتصال ملات سنگ شده و از افتادن آن در مواقعی که ساختمان دچار تکانه می شود مخصوصاً در موقع زلزله، جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید