سنگ نما ساختمان – تنوع بالا با قیمت مناسب و کیفیت بالا – آتاسنگ

فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود.برای استفاده از فلاشینگ در سقف های شیروانی معمولاً این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.معمولاً نمای شیروانی بر روی آخرین پروفیل جوش شده و ورق های شیروانی بر روی آن قرار می گیرد. فلاشینگ های خمکاری شده پانل مهدی از جنس ورق گالوانیزه پیش رنگ شده الکترواستاتیک میباشد که ضخامت آنها 0.5 میلیمتر میباشد و به دلیل تجربه بالای پانل مهدی در این زمینه نحوه خمکاریها بو صورتی طراحی شده که هم پوشش دهی کاملی خواهد داشت و هم زیبایی و سطح کیفیت نهایی کار را تضمین میکند.

فلاشینگ ها در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید یا خمکاری میشود که به طور معمول هر تولید کننده یا کارفرمایی برای خود طرح و مقطع خاصی در نظر میگیرد و به صورت پیش فرض تولید و نگهداری میکند، گروه صنعتی پانل مهدی نیز برای نقاط مختلف کار انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب و کاربردی را طراحی و تولید نموده که جهت سهولت کار مشتریان در صورت نیاز همراه با سفارش آنها به محل پروژه ارسال میکند. این ورق ها به عنوان یک ورق پوششی روی محل درز نصب ساندویچ پانل ها می پوشاند و مانع نفوذ آب باران و برف، باد و سایر آلودگی های محیطی به داخل می شود.

3. فلاشینگ عامل مهمی در جلو گیری از ورود آلودگی ها، گرد و خاک، رطوبت و سایر عوامل جوی به فضای داخل از راه درزه های ساختمان دارد. در ساختمانهای جدید فلاشینگ به منظور کاهش نفوذ آب به قسمت هایی از ساختمان نظیر دودکش ها کانال های کولر دیوارها بالای پنجره ها و دهانه های درب سیستم های تهویه برای دوام بیشتر آنها در نظر گرفته می شود. علاوه بر آن در زیبا سازی نمای ساختمان نیز بسیار تاثیر گذار است و گاهی صرفا با هدف زیبا سازی خریداری می شود. این مدل چتر ماشین در سراسر دنیا مورد استقبال عموم قرار گرفته است چون مزیت های فراوانی دارد که باعث شده است تمام مردم برای خرید آن مشتاق شوند.

فروشگاه آهن24 با داشتن دستگاه های پیشرفته پرس و اپراتورهای حرفه ای قابلیت تولید انواع فلاشینگ تا طول 6متر را داراست. معمولا سایبان تبلیغاتی توسط متخصصان شرکت تولید کننده نصب می شود و این موضوع باعث می شود تا دقت و سرعت عمل نصب سایبان تبلیغاتی بیشتر شود. 2. فلاشینگ ها قدرت ساندویچ پانلها را در عایق صوتی و عایق رطوبتی بیشتر می کنند. انواع مختلفی از کاشی در ساخت و سازهای ساختمانی استفاده می شود که ممکن است لعاب دار یا بدون لعاب باشند. در سالهای اخیر موضوعی که در ساختمانسازی توجه ویژهای را به سمت خود جلب کرد چگونگی زیبا سازی نمای ساختمانها بود.

دیدگاهتان را بنویسید