سنگ نما – راهنمای انتخاب و خرید بهترین سنگ برای نمای ساختمان

فروشگاه آهن24 با داشتن دستگاه های پیشرفته پرس و اپراتورهای حرفه ای قابلیت تولید انواع فلاشینگ تا طول 6متر را داراست. البته اجرای تیزه برای سقف های دو شیب واجب است اما اجرای ابرو و نما و لمبه سلیقه ای میباشد و به زیبایی کار کمک میکند. این نوع فلاشینگ در دو نوع داخل رنگی یا بیرون رنگی تولید می شود که برای گوشه های کار در محل رسیدن دو دیوار به یکدیگر نصب می شوند . پس از نصب ساندویچ پانل یا ورق گالوانیزه برای زیبایی هرچه بیشتر و پوشاندن نقاط اتصال سقف و دیوار یا دو دیوار متقاطع یا برای آب بندی نقاط مورد نیاز می بایست از انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب برای محل مورد نظر استفاده نمود.

همیشه کارفرمایان برای تهیه کاشی و سرامیک به دنبال محصولاتی با قیمت مناسب بودند تا بتوانند هزینه های نمای ساختمان را تا حد امکان پایین بیاورند. که در ورق در هنگام فلاشینگ نما مورد استفاده قرار میگیرد میتواند یکی از عوامل تعیین کننده قیمت در فلاشینگ نما باشد. این سنگ دارای سوراخها و حفراتی است که بایستی در هنگام فراوری سطح آن پر شود.

در حالی که سیلرهای طبیعی بدون هیچگونه تغییری بر ظاهر سنگ از سطح آن محافظت میکند. با توجه به تجربه بالای آهن 24کوروش در زمینه خمکاری و برشکاریفلاشینگ های طراحی شده به صورتی تولید می شوند که هم پوشش دهی کاملی خواهد داشت و هم زیبایی و سطح کیفیت نهایی کار را تضمین میکند. فلاشینگ یو میتواند برای حاشیه ساندویچ پانل دیواری نیز مورد مصرف قرار گیرد و حتی در مواردی که ارتفاع دیوار کوتاه باشد می توان به جای آهن کشی از این نوع فلاشینگ استفاده نمود به صورتی که ضلع داخلی فلاشینگ به سقف یا کف سازه پیچ یا پرچ شود و ساندویچ پانل دیواری در داخل این فلاشینگ قرار گرفته و پرچ شود .این فلاشینگ نگهدارنده ساندویچ پانل خواهد بود.

3. استفاده از پیچ های مناسب و بهتر است بجای پیچ از پرچ استفاده نمود تا کیفیت در خدمات افزایش یابد . در پاسخ به این سوال کارشناسان گروه کالاساخت ابتدا برای شما ویژگی های یک سنگ نما مناسب برای ساختمان را ارائه نموده و سپس به بررسی متداول ترین انواع سنگ های نما میپردازند. همچنین از این نوع فلاشینگ میتوان برای پوشاندن نقاط اتصال سقف به دیوار به صورت افقی از داخل یا از خارج کار استفاده نمود که هم به عایق بندی مناسب و کامل کمک می کند و هم در صورت استفاده از رنگ های مکمل با سقف یا دیوار میتواند ترکیب و زیبایی پروژه را بهبود ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید