سایبان مغازه، سایبان پارکینگ، سایبان چتری، چتر خودرو

با توجه به نوع خرپا و سازه و ارتفاع مفیدی که از نمای شیروانی انتظار می رود و همچنین با توجه به نوع نما از سایزها و طرح های متنوع می توان استفاده نمود. معمولا جهت استفاده از فلاشینگ در سقفهای شیروانی این ابزار را بر روی آخرین پروفایل سازه شیروانی جوش (و یا پرچ) میکنند و در زیر ورقهای شیروانی قرار میگیرد. برای استفاده از فلاشینگ در سقف های شیروانی معمولا این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.

محل اتصال قسمت های مختلف ورق را با استفاده از چسب آکواریوم، بتونه و یا جوشکاری آب بندی کنید. حجم اولیه آن با صفحات بلوط سفید پوشیده شده، به گونه ای که یک الگوی عمودی راکدی را ایجاد می کند و راهروی ورودی، انباری و سرویس بهداشتی را همراه با سایر فضاهای مفید، از جمله فضای بار را به واسطه ی یک درب سفارشی از جنس همان چوب به کار رفته در بدنه محصور می کند. لذا نمونه های نصب شده فلاشینگ نمای ساختمان در تهران بیشتر از سایر نقاط کشور به چشم می خورد.

بدلیل تفاوت قیمت مسکن در تهران اکثر سازندگان ساختمان در این شهر به زیبایی ساختمان اهمیت می دهند. فلاشینگ نما بر اساس طرح پیشنهادی مهندس ساختمان در ابعاد مختلف و با ضخمات های گوناگون قابل ساخت می باشد. نکته بسیار مهمی که در سایبان برقی وجود دارد این است که برای همیشه ثابت نیستند و میتوان با توجه به شرایط و وضعیت جوی آنها را تغییر داد. به عنوان مثال، برای تهیه یکی از سایبان برقی ارزان در تهران، میتوان به سایبان زنجیری اشاره کرد که در دو نوع دستی و برقی وجود دارد. سایبان های برقی سبب مخفی کردن بالکن از دید سایر ساکنان آپارتمان می شوند.

سایبان برقی , سایبان آفتابگیر , نصب سایبان برقی , نصب سایبان آفتابگیر , اجرا سایبان برقی , اجرا سایبان آفتابگیر , انواع سایبان برقی , انواع سایبان آفتابگیر , ساخت سایبان برقی , ساخت سایبان آفتابگیر جهت مشاهده سایر نمونه های سایبان برقی اجرا شده توسط مجموعه سایبان برقی متین به بخش پروژه سایبان برقی مراجعه نمایید. به همین خاطر باید در انتخاب شرکت تولید کننده سایبان دقت زیادی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید