سایبان برقی – لیست قیمت انواع سایبان برقی

برای ساخت این نوع از سایبان ها نیاز به نیروی محرکه الکتریکی بوده که برای تامین این نیرو نیاز به یک موتور الکتریکی می باشد.سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان جکی ،شید رول،سایبان فنری و سایبان فول باکس در این دسته قرار می گیرند معمولا کیفیت و کارایی این نوع از سایه بان ها نسبت به نمونه اول بسیار بهتر بوده، اما قیمت این نوع بیشتر از سایه بان مغازه دستی است.بدین ترتیب افرادی که به دنبال یک سایه بان بی نقص برای مغازه خود بوده و قصد استفاده آسان و راحت از آن را دارند می توانند نمونه برقی و افرادی که سایبان ارزان قیمت را برای مغازه خود مد نظر دارند، می توانند سایه بان مغازه دستی را انتخاب کنند.

سایه بان مغازه برقی می تواند از نوع سایبان کالسکه ای و یا نوع سایبان بازویی انتخاب شود. سایبان برقی مغازه بی شک یکی از سایبان های کاربردی و موثر به شمار می رود. سفارش آنلاین سایبان خودرو علاوه بر صرفه جویی در زمان، از نظر اقتصادی نیز برای مشتریان مقرون به صرفه می باشد.

پس از شناسایی بهترین سایت سایبان ماشین، باید وارد سایت شویم و راه های ارتباطی با کارشناسان فروش را پیدا کنیم. تعمیر سایبان های برقی و دستی جزء خدمات پس از فروش شرکت ما است. همچنین تمامی قطعات ارائه شده توسط شرکت ما گارانتی دارند. شما با خرید از شرکت ما می توانید به مدت زمان طولانی و بدون پرداخت هزینه های اضافی تعمیر و نگهداری از سایبان های شرکت ما استفاده کنید. سایبان زنجیری (خود دارای دو نوع نامتقارن و دو طرفه می باشد). این سایبان ها که دارای قدمت بسیار زیادی نیز بوده، معمولا قابلیت باز و بسته شدن را دارند، اما برای این منظور نیاز به نیروی مکانیکی داشته که معمولا با دست مصرف کننده تامین می شود.این نوع از سایبان ها بدون هیچ گونه محرک الکتریکی تولید می شوند و این موضوع باعث شده تا قیمت آنها در بازار بسیار مناسب باشد.

جنس پارچه ای که برای تهیه چادر سایبان مغازه انتخاب می شود، تاثیر زیادی بر روی کیفیت و کارآیی سایه بان مغازه دارد.هر چه از مواد و متریال مرغوب تری در ساخت سایه بان مغازه استفاده شود، کیفیت سایبان افزایش یافته و از طرفی دیگر طول عمر سایه بان مغازه نیز بیشتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید