سایبان برقی – خرید انواع سایبان برقی با کیفیت

ویژگی این محصولات بازوی تاشو جمع شونده کاملا برقی است که به وسیله ریموت به آسانی و بیصدا باز و بسته میشود.قابلیت نصب سنسور نور و باد برای این وسیله وجود دارد تا در صورت نیاز شما آنرا با روشنایی و طلوع خورشید یا بادهای شدید تنظیم کنید. پارچه و روکش سایبان به خوبی از بدنه خودرو شما محافظت میکند و نمیگذارد آب یا آفتاب به داخل ماشین نفوذ نماید.روکش باکیفیت و بادوام این محصول ماندگاری خوبی دارد و هرگز دچار پوسیدگی ، پارگی یا سوراخ نخواهد شد.

این نوع چادر کاملا ضد آب بوده و گرما و نور از آن عبور نمی کند به همین جهت مناسب ترین گزینه برای کانتینرهای ترانزیتی و سایبان محسوب می شود. قیمت چادر زنجیری بر اساس متراژ آن متغیر است. هر چه از مواد با کیفیت و مرغوب تری استفاده شود، قطعا قیمت سایبان خودرو نیز افزایش می یابد. در یک نگاه کلی قیمت سایه بان زنجیری بالاتر از قیمت سایبان سیم بکسلی میباشد.

در حالیکه منبع خوبی برای ایجاد سایه هستند، به همین ترتیب میتوانند به عنوان یک روش برای برند سازی باشند. پارچه ضد آب سایبان محافظت خوبی در برابر باران های شدید ایجاد میکند که این ویژگی به جنس روکش سایبان برقی هم بستگی دارد. این وسیله مقاومت 89% در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد و هرگز دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نخواهد شد. سایبان های برقی معمولا در مغازه ها ( رستوران، سوپرمارکت، کافه و …)، در کافه ها و برای خانه به عنوان سایبان برای پاسیو یا پنجره استفاده میشوند. به طوری که معماران و سازندگان ساختمانی در هنگام ساخت برای بخش های متنوع ساختمان از قبیل بالای درب ها، پنجره ها، بالکن ها و آلاچیق ها، از انواع سایبان برقی را تهیه و نصب میکنند.

سایبان ها چند نوع هستند؟ مشتریان از طریق خرید آنلاین راحت تر می توانند انواع مدل های مختلف موتور سایبان برقی را با یکدیگر مقایسه کنند. این مدل سایبان محافظ خوبی برای وسایل نیست و در مدت طولانی باعث خراب شدن مبلمان و وسایل خانه میشود اما امروزه تقریباً بسیاری از خانهها از شیشه درست شدهاند، حتماً شما هم با این نوع خانهها روبه رو شدهاید. پروژه سایبان زنجیری برای املاک رئال واقع در سعادت آباد انجام گرفت. سایه بان زنجیری بصورت برقی و دستی قابلیت تولید دارد. این نوع روکش سایبان طرح بندی متنوع تری دارد. این محصول حداکثر انعطاف پذیری را در تمام فصول دارد و تقریبا برای هر آب و هوایی میتواند مناسب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید