سایبان برقی، خرید با کیفیت عالی ☎️ 44903002 ✔️ سایبان ایران

این کار اولا از پوسیدگی و خرابی عایق و ورق جلوگیری می کند و دوما باعث هدایت هرچه بهتر و بیشتر آب به سمت بیرون سوله یا اتاق میشود. از مزایای این لبه ها این است که باعث می شود نما در طول کار دچار موج نشود و باعث ایجاد ظاهری زیبا را در ساختمان می شود. این فلاشینگ با زوایای 90 درجه خمکاری می شود و یک سانت از لبه های نهایی آن یک خم کوچک برای استحکام و زیبایی بیشتر دارد.

فلاشینگ نما به انواع خاصی از مصالح ساختمانی که برای پنهان کردن و پوشاندن قسمت هایی از ساختمان مانند قرنیز، پنجره ها، لبه های دیوار، سقف، سقف های شیروانی و… ولی مسئله مهمی که در اینجا باید به آن پرداخته شود و اهمیت بسیار زیادی دارد نحوه نصب این تجهیزات ساختمانی می باشد.

جنس این ورقه ها از ورق آهنی گالوانیزه، آلوزینک و یا آلومینیوم است که ضخامت آنها نیز متغیر است و از ۰/۴ میلیمتر به بالا است. در رابطه با کاربرد این ورقه ها لازم به ذکر است که با توجه این که امروزه از انواع ساندویچ پنل ها اعم از پانل سقفی، دیواری و… ابعاد و اندازه این ورقه ها نیز به اندازه نهایی کار شده بستگی دارد که متغیر است. در مورد چوب نیز به همین صورت بود که با گذشت زمان و بارش باران و گرما و سرما چوب نیز به مرور از بین رفته و نیار به جایگزینی داشت.

در ساخت و ساز استفاده می شود اما با توجه به این که فاصله بین درزها در این محصولات نمایان است و جلوه نامناسبی دارد. به طور کلی باید گفت که این محصولات از نظر طرح، رنگ و ابعاد به انواع مختلفی تقسیم می شوند. این سنگ دارای ظاهری تیره رنگ و بافتی با دانههای درشت است. بهتر است از رنگ مشکی بهره گرفته شود. در فروش های بالاتر از ۱۰۰ متر مربع و بیشتر درصد تخفیف فرو و کاهش قیمت لحاظ خواهد شد . امروزه به قدری هواداران این دسته از نرده ها افزایش پیدا نموده است که مکان های تجاری و باغ بام سبز یا روف گاردن هم از این نرده ها استفاده می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید