رنگ سنگ کریستال کاملا سفید و شفاف است

در شرایط آب و هوای که باریدن باران، برف و یخبندان وجود دارد باید از سنگ نمای ساختمانی استفاده شود که از تخلخل کمی برخوردار باشد چون باعث متلاشی شدن سنگ میشود. باید انتخاب دقیق و کارشناسی صورت گیرد تا سنگ مادامی که ساختمان سرپاست بتواند زیبایی و ماندگاری خود را حفظ کند. چرا که در غیر این صورت امکان جدا شدن آن از دیوار وجود داشته و این مسئله میتواند بسیار خطرآفرین باشد. مراقبت زیادی نیاز ندارد و بهراحتی میتوانید بهصورت دورهای آن را با استفاده از یک سری ابزار ساده تمیز و پاکسازی کنید.

سایبان هایی که شرکت ما برای انواع ماشین تولید و روانه بازار می کند معمولا این قابلیت را دارند بادهایی با سرعت 100 کیلومتر را نیز به راحتی تحمل نمایند. علاوه بر مواردی که به آنها اشاره کردیم، نحوه نگهداری از سایبان نیز در مدت زمان استفاده از این محصول تاثیر فراوانی دارد. به همین خاطر قبل از خرید سایبان باید اطمینان داشته باشیم که محصول خریداری شده می تواند بادهای معمول که در طول سال احتمال وزیدن آنها وجود دارد را تحمل نماید. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشیم ابعاد سایبان خودرو است.

مهمترین ویژگی سنگی که باید گرما را حفظ کند، اندازهگیری ظرفیت گرمایی ویژه آن است. باید این متراژ کمی بیشتر شود. این سنگ قبلا بسیار در نماهای ساختمان کاربرد داشت. خراب شدن سایبان بر اثر باد علاوه بر آسیب به ماشین، هزینه تعمیر و یا ساخت مجدد سایه بان را نیز به دنبال خواهد داشت.

اما زمانی که این موارد رعایت نمی شوند، نباید انتظار داشت که بتوان برای مدت زمان طولانی از سایه بان خودرو استفاده کرد. زمانی که محدودیت از نظر فضا وجود دارد باید ابعاد سایبان را 2.5 در 5 متر در نظر بگیریم. قبل از هر چیزی باید به رعایت استانداردها در انتخاب مواد و متریال مورد استفاده و همچنین در ساخت انواع سایبان اشاره کنیم. در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر انقلاب موفق شدیم محصولی تولید کنیم که علاوه بر تامین نیاز داخلی و ارائه محصولی مدرن و جهانی به مصرف کننده ایرانی بتوانیم آن را به سایر کشورهای دنیا صادر کنیم .سنگ های آنتیک و دکوراتیو امیران با فرمولاسیون اختصاصی تولید میشوند و در بازار نمونه مشابه از نظر فرمولاسیون ندارند .

دیدگاهتان را بنویسید