خرید و استعلام قیمت سایبان برقی

استفاده از ستون هایی با قطر زیاد موجب افزایش ضریب اطمینان ساکنین و عابرین از استحکام بنا می شود . انواع تاج نیز برای قسمت بالایی و تاج سقف سوله ها و مکان هایی با سقف دو شیب استفاده می شود. ۳- به علت نوع خاص فرآیند تولید و نوع قالبها باعث شده تراکم بسیار بالایی در سنگ بوجود آید و درصد جذب آب در این سنگ در حد صفر باشد. چسبندگی بالا به ملات: سنگ نما باید چسبندگی بالایی به ملات داشته باشد، چرا که در غیر این صورت احتمال کنده شدن آن از ساختمان و سقوطش افزایش پیدا می کند.

گذر زمان این را ثابت کرده است که انسان همیشه طبیعت را بیشتر از ساخته دست خود دوست داشته است، استفاده از سنگ از قدیم تا به امروز در نمای ساختمان رواج داشته است و همیشه با سبک های مختلفی در کشور و جهان به اجرا در آمده است، ولی نکته اینجاست که در قدیمی ترین ساختمان ها نیز حتی با اجرایی مبتدی و ساده نیز این سنگ است که هر وقت به آن بنگرید چیزی جز هنر مخلوق و زیبایی طبیعت را در آن مشاهده نمیکنید. همچنین قابل تولید در رنگ ها، ابعاد و ضخامت مختلف است که در قسمت های مختلف ساختمان از آن استفاده میشود.

استحکام و مقاومت بالا از مهم ترین ویژگی های این مدل است. این مدل دارای لبه هایی خم شده به سمت داخل یا خارج است که استحکام و زیبایی آن را تضمین می کند. این مدل دارای زاویه 90 درجه و لبه های خم شده است که جهت جلوگیری از پوسیدگی یا خرابی ورق ها مورد استفاده قرار می گیرد. چگونگی رنگ آمیزی این مدل باعث میشود که لبه های نبشی به داخل یا خارج خم شود زیرا که به دو شکل داخلی و خارجی رنگ آمیزی میشود.

به همین خاطر است که کاربرد و طرفداران بیشتری دارد. برای ساختمانی که سنگ نما دارد ولی اسکوپ نشده باید چه کار کنیم؟ همانطور که در بالا ذکر گردید ابتدا با شناسایی نیاز و سلیقه مشتری دنایل اجرایی و نوع ورق ها آماده می گردد و پس از برش این ورق های فلاشینگ با دستگاه ها اتوماتیک برش و سپس با دستگاه خم داده می شوند و توسط تکنسین ها فلاشینگ کار نصب می گردند . این مدل معمولا به صورت افقی به کار می رود. هلالی که به آن فلاشینگ سینه کفتری نیز می گویند. این نوع از فلاشینگ با زاویه های مشخصی تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید