خرید سایبان برقی

این ابزار اغلب برای آب بندی نمای ساختمان و کاور کردن سازه شیروانی به کار می رود. فلاشینگ نما به انواع خاصی از مصالح ساختمانی که برای پنهان کردن و پوشاندن قسمت هایی از ساختمان مانند قرنیز، پنجره ها، لبه های دیوار، سقف، سقف های شیروانی و… در معماری ساختمان، علاوه بر نوع مصالح ساختمانی، سنگ های استفاده شده در نمای ساختمان نقش مهمی در زیبایی آن دارد. انواع مختلف سنگ ها وجود دارند که در نمای ساختمان به کار می روند، این سنگها درجات متفاوتی از جذب آب و رطوبت را از خود نشان می دهند، به عنوان مثال چون سنگ تراورتن آبگرم محلات خاصیت رسوبی و آهکی داشته و از تخلخل بالایی نیز برخوردار است بنابراین آب و رطوبت را تا حدودی جذب می کند.

از مزایای این لبه ها این است که باعث می شود نما در طول کار دچار موج نشود و باعث ایجاد ظاهری زیبا را در ساختمان می شود. بعضی از مدل های این محصول به دلیل قابلیت ها و ویژگی های مناسب و کاربردی، بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند که از جمله آن می توان به فلاشینگ مدل یو، مدل نبشی، فلاشینگ مدل سه پله و مدل تاج اشاره کرد.

فلاشینگ تیزه یا پالونی برای تاج سوله یا سقف های دو شیب مورد استفاده قرار می گیرد که در محل شکست یا نوک تاج سوله از این نوع فلاشینگ استفاده می شود. همان طور که در تصاویر ملاحظه می کنید به شکل زیبایی خمکاری شده و مهمترین کاربرد آن آب بندی سقف و قسمت اتصال دو سقف به یکدیگر می باشد، در این نوع فلاشینگ از مشتقات دیگری چون فوم درزگیر و فلاشینگ زیره تاج نیز استفاده می شود تا فرآیند آب بندی و درزبندی کامل شود. نحوه کار با این ورق ها به این صورت است که در محل اتصال دیوارها و سقف ها نصب می شوند و درز های موجود را مخفی می کنند.

به همین دلیل از ورق هایی به نام فلاشینگ نما برای پوشش این درزها استفاده می شود تا جلوه بهتری داشته باشد. در ساخت و ساز استفاده می شود اما با توجه به این که فاصله بین درزها در این محصولات نمایان است و جلوه نامناسبی دارد. در رابطه با کاربرد این ورقه ها لازم به ذکر است که با توجه این که امروزه از انواع ساندویچ پنل ها اعم از پانل سقفی، دیواری و…

دیدگاهتان را بنویسید