خرید به صرفه ترین سایبان ها به صورت انبوه در کشور – Bestsayeban

فلاشینگ معمولا در ضخامت های مختلفی بین 4 دهم میل تا 5 میل و بنا به کاربرد آن تولید می شود. معمولا جهت استفاده از فلاشینگ در سقفهای شیروانی این ابزار را بر روی آخرین پروفایل سازه شیروانی جوش (و یا پرچ) میکنند و در زیر ورقهای شیروانی قرار میگیرد. در بعضی از فلاشینگ های نبشی شکل یک سانت از لبه های آخر نبشی ها به سمت داخل یا خارج خمکاری شده اند که این کار باعث استحکام و زیبایی نبشی خواهد شد. این نوع فلاشینگ در دو نوع داخل رنگی یا بیرون رنگی تولید می شود که برای گوشه های کار در محل رسیدن دو دیوار به یکدیگر نصب می شوند .

این نوع سایبان ها همان طوری که از نامشان می توانیم متوجه شویم، قابلیت حمل آسانی دارند، به همین خاطر در سفرهای کوتاه و یا حتی بلند مدت می توانند یکی از وسایلی باشند که همراه افراد بوده و به حفاظت از بدنه ماشین در مکان های مختلف کمک بسیار زیادی می کنند.سایبان خودرو قابل حمل معمولا دارای پایه ای مخصوص است که به راحتی می توان آن را باز و بسته کرد. فلاشینگ ها معمولا طولی بین 2 تا 6 متر داشته و در اکثر موارد بعد از تولید و قبل از نصب باید رنگ شوند.

با توجه به سبکی و قابل حمل بودن این نوع سایبان تبلیغاتی، معمولا مشاغلی که جای ثابتی ندارند، می توانند از آن استفاده کنند. به جز قسمت آبریز که از فلاشینگ سه پله استفاده می شود مابقی اتصالات ساندویچ پانل را از فلاشینگ یو شکل استفاده می کنند. فلاشینگ های خمکاری شده از جنس ورق گالوانیزه پیش رنگ شده الکترواستاتیک ،روغنی،استیل،آلومینیوم و یا ورق سیاه می باشد که ضخامت آنها 0.5 میلیمتر تا 5میلی متر می باشد . جنس و ضخامت ورق فلاشینگ باتوجه به جایگاه نصب و کاربرد آن انتخاب میشود، سپس با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته، برش کاری بر روی ورق ها انجام میشود.

اگر زیبایی کارتان اهمیت دارد، مصالح و متریال های مختلفی را میتوانید برای گوشه های کار خود انتخاب کنید که یکی از انها فلاشینگ های یو و ال شکل (پوشش های خمکاری شده) از جنس خود پانل هاست که به صورت آماده از پیش برش خورده و خمکاری شده تا برای گوشه های کار بتواند استفاده نمود. که یکی برای نمای خارجی و یکی برای نمای داخلی مورد مصرف قرار می گیرد. هرچه یک نصاب یا یک شرکت در اجرای سایبان مهارت بیشتری داشته باشد، طبیعتاً کیفیت نهایی کار آنها بالاتر بوده و میتوان اطمینان داشت که سایه بان مورد نظر عکس العمل مناسبی در شرایط مختلف دارد.

دیدگاهتان را بنویسید