خرید اینترنتی کاشی سرامیک – مارکت سرام

به عنوان نمونه در نماهای به سبک رومی از این سنگ استفاده میگردد. عموما در نمای ساختمان، به دلیل جلوه و زیبایی بیشتر، سنگ های روشن تر انتخاب میگردند. یک راه تشخیص سنگ خوب از نامرغوب این است که توسط یک وسیله فلزی، چند ضربه به سنگ بزنید، یک سنگ با کیفیت باید صدای شیشه بدهد در این صورت شما یک سنگ کاملا سالم و بدون ترک خوردگی دارید، طراحان نمای ساختمان، با توجه به اصول طراحی نمای ساختمان و در نظر گرفتن مقاومت، سنگهای تراورتن، سند استون، گرانیت را معمولا برای نمای بیرونی ساختمان پیشنهاد می دهند که البته هر کدام از سنگ نما ها، زیبایی و قابلیت ها منحصر به فرد خود را دارد.

یکی از بخش های اصلی در ساختمان، نمای بیرونی و به عبارت بهتر جلوه کلی ساختمان است که بیانگر کلیت کیفیت، سبک و ارزش بنا است. آب ، همیشه نمایانگر پاکی و روشنایی بوده و طبیعت بی آب جلوه ای در خور توجه نخواهد داشت . نرده چوبی راه پله نوعی نرده است که در یک طرف راه پله گذارده می گردد، غالبا این کار را بمنظور تمهیدات محافظتی انجام می دهند ولی در کنار آن خود می تواند جنبه ای تزیئنی نیز داشته باشد. سبک مینمالیسم یکی از سبک های جالب در هنر است که امروزه در دکوراسیون منزل نیز به کار می رود.

علاوه بر نما به عنوان سنگ دیوا هم به کار برده می شود که به واسطه فراوری های روی سنگ سطح نفوذ ناپذیر و براق پدیدار میشود. سطح سنگ بر روی نمای ساختمان نباید متخلخل باشد. در سالهای اخیر به مدد فراوری های انجام شده بر روی سنگ های تراورتن، سطح آن براق و خالی از خلل و فرج شده که مقاومت آن را نیز افزایش داده است. شایان ذکر است که این سنگ حتما باید بر روی نما اسکوپ شود.

مقاومت فشاری سنگ از اصلی ترین، مواردی است که هنگام خرید سنگ باید به ان توجه کرد. این سنگ آهکی بوده و به دلیل مقاومت بالا، کاربرد زیادی در دکوراسیون منازل نیز دارد. این سنگ نما ، برای دیواره های داخلی کاربرد دارد بیشتر طراحان ، برای راه پله و پارکینگ سنگ نما لایم استون را پیشنهاد می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید