خرید اینترنتی سایبان برقی با 30% تخفیف فروش خرید |طراحی و اجرا زیر قیمت بازار

زوایای این فلاشینگ به صورت 90 درجه خمکاری شده و یک سانت از لبه های دو طرف به صورت یه خم کوچک به سمت داخل خمکاری شده که مهمترین مزیت آن ایجاد استحکام و صاف نگهداشتن لبه های ورق میباشد چرا که اگر این خم کوچک وجود نداشته باشد لبه های فلاشینگ به صورت موجی در طول کار حرکت میکند که در نهایت نمای خوبی ندارد. این فلاشینگ با زوایای 90 درجه خمکاری میشود و یک سانت از لبه های نهایی آن یک خم کوچک برای استحکام و زیبایی بیشتر دارد. فلاشینگ جهت نصب ساندويچ پانل های ماموت نياز به پروفيلهاي مختلف از جنس ورق ساندويچ پانل مي باشدكه شركت قابليت توليد هر نوع فلاشينگ كه در نصب و زيباسازي ساندويچ پانل NC با بهره گيري از دستگاههاي خم بعد از نصب استفاده مي باشد را دارد.

بعد از اجرای فلاشینگ باید میلگردهای حرارتی را اجرا کرد چنانچه میلگردها مش آماده باشند باید آنها را در سطح سقف توزیع کنیم باید توجه داشت که مشها حتما به اندازه یک چشمه همپوشانی داشته و چنانچه از میلگرد استفاده شود باید میلگردها با فاصلههای تعیینشده بافته شود. برای تماس با شرکت مهندسی آرمه سازه و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. علاوه بر آن در زیبا سازی نمای ساختمان نیز بسیار تاثیر گذار است و گاهی صرفا با هدف زیبا سازی خریداری می شود. جنس فلاشینگ ها با توجه به هدف کاربردی شان می تواند از ورق گالوانیزه، آلوزینک، پلاستیک فشرده پلیمری و حتی آلومینیوم باشد.

فلاشینگ ها بر مبنای هدف کابردی شان ضخامت های متفاوتی دارند. توضیحات: فلاشینگ ها انواع و اقسام بسیاری دارند که تقریا بی شمارند.حتی در مواقع لزوم هر طرح و رنگی قابل سفارش و تولید خواهدبود. فلاشینگ ها در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید یا خمکاری میشود که به طور معمول هر تولید کننده یا کارفرمایی برای خود طرح و مقطع خاصی در نظر میگیرد و به صورت پیش فرض تولید و نگهداری میکند، گروه صنعتی پانل مهدی نیز برای نقاط مختلف کار انواع فلاشینگ و نبشی های مناسب و کاربردی را طراحی و تولید نموده که جهت سهولت کار مشتریان در صورت نیاز همراه با سفارش آنها به محل پروژه ارسال میکند.

بدین ترتیب همیشه مشتریان احساس طراوت و تازگی را از تبلیغات دریافت می کنند. فلاشینگ های خمکاری شده پانل مهدی از جنس ورق گالوانیزه پیش رنگ شده الکترواستاتیک میباشد که ضخامت آنها 0.5 میلیمتر میباشد و به دلیل تجربه بالای پانل مهدی در این زمینه نحوه خمکاریها بو صورتی طراحی شده که هم پوشش دهی کاملی خواهد داشت و هم زیبایی و سطح کیفیت نهایی کار را تضمین میکند. حداقل ضخامت حدود 0.4 میلیمتر است. سنگ های آنتیک امیـــــران سختگیرانه ترین استانداردهای اروپا را در در جهت ثبات رنگ و ظاهر گذرانده است . برای انتخاب هر یک از رنگ بندی های این تجهیزات ساختمانی بهتر است به نوع ساختمان خود دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید