تولید ، فروش و خرید اسکوپ سنگ پروانه ای

مرمر یک سنگ نما ساختمان است که برای کارهای دکوراتیو در ساختمانهای شیک بکار برده میشود. محل اتصال فلاشینگ ها اول با جوش به هم وصل میگردند که در ورق های با ضخامت پایین به دلیل جلوگیری از تاب گرفتن ورق فلاشینگ به صورت تکّه تکّه جوش داده میشود و در ورق های با ضخامت بالا این شیوه به صورت فول جوش اجرا میشود و بعد از طی کردن همه ی این مراحل ورق ها صیقل داده میشوند وبا بتونه ی سنگی برای رنگ کاری آماده میگردد . که در این نوع اجزا تمامی مراحل در کارخانه به انجام رسیده.

در تمامی این مراحل تمامی قطعات به صورت پک با دقت کامل به محل منتقل که به وسیله دستگاه های برش ، برش داده شده و در اخر نصب خواهند شد. به این صورت که در بیشتر مواقع ورق های موجو را در کارخانه برش زده و به طرح و رنگ مورد سفارش مشتری در آورده و پس از آماده سازی مقدماتی به محل جهت نصب ارسال میگردد. این شرکت پس از استخراج سنگ تراورتن اقدام به برش و فرآوری آن می کند تا آماده فروش در بازار شود . قطعا تجربه و تخصصی که جناب مهندس مردی در عرصه تولید و فروش انواع سایبان داشته را کمتر کسی می تواند ادعا کند.

در نهایت خرید خود را از شرکتی معتبر انجام دهید تا جنس باکیفیت تحویل بگیرید. در تولید سایبان برقی مغازه اسکلت آن نیز از جنس های متفاوتی ساخته می شود که می تواند از جنس آلومینیوم یا آهن و یا فلزی باشد که با توجه به منطقه ی جغرافیایی استفاده از نوع اسکلت می تواند متفاوت باشد . سايه بان چترى از سازه های مختلف سبک و سنگین با توجه به نوع آلیاژ بکار برده شده از آن ها تشکیل شده اند. روی تراسها. وسط ویلاها و کنار زمینهای بازی ( دو طرفه ها).

زیر سازی سطوح دیوارهایی که فلاشینگ قرار است روی آنها نصب گردد حتما باید با ملات سیمان صاف و مقاوم گردد . معمولا دیوارهایی که مشخصاً فلاشینگ بر روی آنها نصب میگردد باید کمی شیب دار طراحی و اجرا شود تا آب باران و برف را به راحتی از روی فلاشینگ به سطح زمین هدایت کند . بر روی محل نما اجرا میشوند. اما به وسیله فلاشینگ نما با توجه به ساختار خاص خود که از ورق و پوشش مخصوص مورد استفاده شده در آن به راحتی مشکل خراب شدن نما در فواصل زمانی کوتاه حل شده و نمای ساختمان به صورتی کاملا زیبا در طرح ها و نقش های مختلف به صورت نما چوبی و یا نمای سنگی اجرا میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید