توضیح کامل سایبان ماشین (پارکینگ)

برای تماس با شرکت آرمن طرح و نما و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. لبه خارجی فلاشینگ (بخش آبچکان فلاشینگ) باید به اندازه ای از دیوار فاصله را رعایت کند که هنگام بارندگی، قطرات آب از روی سطح فلاشینگ بر روی نمای ساختمان نفوذ نکند.

برای ساخت دیوار هایی با ارتفاع کم به جای آهن کشی میتوان از این فلاشینگ استفاده کرد. روکش این سازه ها را می توان از پارچه های ضد آب انتخاب کرد تا کیفیت سایبان به حد استاندارد برسد. به همین دلیل نظافت و تمیز کاری نما به عنوان جلوه ساختمان اهمیت ویژه ای پیدا میکند.

ورق هایی از جنس مختلف که بر روی آن ها خم کاری انجام می شود تا قابل استفاده در سازه باشد را فلاشینگ میگویند. برای مثال شما نمیتوانید از گلهای تابستانی برای زمستان نیز استفاده کنید و در هر فصل باید گیاهان را تعویض کنید، این کار اصلاً آسان نبوده و حوصله و صبر زیادی میخواهد در ضمن اگر گیاهان، مکانشان تعویض شود به سرعت خراب میشوند. به خاطر این که سنگ نمای خارجی ساختمان، خیلی گذار و با فاصله ی زیادی به چشم بر می خورد ولی سنگ نمای داخلی، هر روز و بارها مورد توجه قرار می گیرد.

نحوه عملکرد سایبان برقی تا حدود زیادی به همین سیستم مشابه است و در واقع اصول اولیه به کار رفته در آنها یکسان است. در سقف های شیروانی که دو شیب دارند در محل به هم رسیدن دو شیب فلاشینگ تاج به منظور آب بندی و استحکام سازه کار گذاشته میشود. فلاشینگ ها تنوع بسیار زیادی دارند که با توجه به نوع کاربرد و نیاز سازه قابل تولید هستند. اشاره کنیم. سنگهای مناسب برای پروژههای دکوراتیو، آنهایی هستند که در عین زیبایی، مقاومت کششی و خمشی مطلوبی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید