بهترین متریال نمای دیوار داخلی

مساله دوم اجرای نمای سنگی است که استفاده از سیمان خشک برای گیرش سریع تر نما و بالا بردن سرعت کار که گاها پیمانکار ها در استفاده از سیمان خشک زیاده روی می کنند و باعث عدم چسبندگی سنگ و سیمان می شود . گاها با رعایت موارد بالا مشاهده می شود که سنگ های نما شل شده و ریزش می کنند که در این شرایط تنها راه حل مطمئن استفاده از خدمات پیچ رولپلاک نما می باشد .

• سنگ کاران برای جلوگیری از ریزش دوغاب از پشت سنگ، دو طرف انتهایی نما را معمولا با مچاله کردن گونی های سیمان و قرار دادن در بین سنگ و دیوار خارجی نما می پوشانند و بعد از اتمام سنگ کاری مبادرت به برداشتن گونی ها و پر کردن فضاهای خالی با ملات ماسه سیمان نمی کنند. اگر چنین حالتی را مشاهده کردید بدانید که در اثر فشار های عمودی سنگ و جدا شدن سنگ از بتن پشتی اتفاق افتاده و هر لحظه احتمال ریزش سنگ نما وجود دارد . بیشترین کاربرد سنگ تراورتن، استفاده از آن در فضاهای خارجی، باغچههای تزئینی و در قسمتهای داخلی خانه مانند آشپزخانه و غیره است.

سنگ گرانیت با توجه به استحکام بسیار بالایی که دارد،.برای نما و کف سازی در مکان های پرتردد بسیار کاربرد دارد. باتوجه به این ویژگی سنگ تراورتن بهتر است که در نمای ساختمان ، پلهها و کف ساختمان استفاده شود. سنگ تراورتن مصنوعی به علت زیبایی در طرح و رنگ ، مقاومت و کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب مورد توجه بسیاری از معماران قرار گرفته . این سنگ ، به علت مقاومت بالا ، صیقل پذیری عالی ، نسبت به سایر مصنوعات سنگی انتخاب مناسبی برای نمای ساختمان می باشد.

گروه صنایع سنگ آنتیک امیران با داشتن بیش از ۱۲۰ نمایندگی در تهران , کرج و سایر استانهای کشور دارای گسترده ترین شبکه فروش و خدمات دهی در کشور میباشد . از این نماها می توان هم به صورت تکی و هم به صورت ترکیبی با سایر مصالح در نمای ساختمان استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید