انواع فلاشینگ و فلاشینگ نما گروه صنعتی آهن پارس فلاشینگ

فلاشینگ (Flashing) ابزاری جهت کاور نمودن سقف شیروانی، قرنیز پنجره و پشت بام است که مانع از ریزش آب بر روی دیوارهای ساختمان می شود. فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شروانی به کار می رود . شما می توانید با استفاده از این نوع فلاشینگ ساختمان، زیبایی و جذابیت نمای ساختمان خود را افزایش دهید. از آنجایی که بسیاری از مهندسان ساختمان امروزه در حرفه خود از این ورق ها استفاده می کنند، باید با این تجهیز به خوبی آشنا باشند. به این صورت که ورق مورد نظر را انتخاب می کنید و به کمک دستگاه خمکاری در کارگاه های ما تولید و سپس به شما دوستان عزیز عرضه می شود.

ما به شما این اطمینان را میدهیم که در سریعترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت موجود، به وسیله بهترین متریال های موجود، بالاترین سطح کیفی خدمات طراحی نمای ساختمان را در شهر سنندج برای کارفرمایان عزیز انجام داده و بهترین خاطره از کاربا ما را تجربه نمایید. ۲- شرکت اکوآرک ، از شرکت های مجری نمای سنگ ساختمان در تهران می باشد. جهت مشاوره خدمات ارائه شده توسط ایلیا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. از دیگر خدمات گروه ایلیا فلاشنیگ ساختمان در سنندج و فلاشینگ پنجره در سنندج میباشد. گروه صنعتی ایلیا با سابقه درخشان در اجرای فلاشینگ نما در سنندج ارائه دهنده ایده های نو و به روز که حاصل تیم طراحی جوان و خوش فکر است و سرعت و مهارت بالا درساخت و نصب و همچنین ماندگاری اثر به دلیل استفاده از متریال های مناسب پوشش دهی است.

همچنین تنوع مدل و تنوع رنگ فلاشینگ ها بسیار گزینه مناسبی برای انتخاب آتهاست. سنگ نمای ساختمان، سازه ساختمانی است که انتخاب نوع، رنگ، و جنس خوب آن بر ارزش ساختمان شما افزوده و توجهها را به خود جلب میکند. اصولاً نمای شیروانی بر روی آخرین پروفیل جوش شده و ورق های شیروانی بر روی آن قرار می گیرد. شرکت پیچ و رولپلاک نما تهران مجری مقاوم سازی نما ساختمان به ویژه نمای سنگی با استفاده از چندین روش آزموده و مورد تایید سازمان نظام مهندسی تهران اقدام به مهار سنگ نما و مقاوم کردن سنگ های شل شده نمای ساختمان می کند.

این سنگ نما دارای مقاومت خوبی است و ازاین نوع سنگ می توان برای نمای بیرونی و نمای داخلی ساختمان استفاده کرد. علاوه بر آن در زیبایی نمای سقف نیز تاثیر گذار است. از این نوع فلاشینگ در تکمیل نصب پانل های سقفی شیبدار مثل سوله ها، ویلاها و منازل منطقه باران خیز، آلاچیقهایی با سقف شیب دار و … تا در شرایط نامساعد جوی مثل بارش برف و باران نیز بتواند از بدنه خودرو به بهترین شکل ممکن حفاظت نماید. نکته ی مهمی که در اجرای فلاشینگ نما باید مدنظر قرار گیرد اینستکه هنگام نصب باید شیب و آبچکانِ فلاشینگ حتما به سمتِ بیرونِ نما تعبیه گردد تا از رخنه ی آب باران و برف به دیواره ی نما و یا داخلِ پنجره ها جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید