انواع فلاشینگ نما – 2 نوع فلاشینگ نمای ساختمان

1. در ابتدا باید محلی را که برای نصب فلاشینگ در نظر گرفته اید را با استفاده از ملات به شکلی صاف درآورید. ابعاد و ضخامت های آنها متنوع است که شما در بازار هر یک از آنها را می توانید خریداری نمایید. گفتنی است که قیمت سنگ نمای اسلب به نسبت بیشتر از دیگر ابعاد سنگ های نما است. لقمه سنگ ها را به وسیله سنگ مخصوص سنگ به سنگ پلاک متصل میکنند.

سریع و آسان بودن نصب به معنی نیست که هر فردی بدون هیچ گونه تخصصی می تواند این نوع سایبان را نصب کند، بلکه برای افرادی که تخصص کافی را دارند، ساده و سریع قابل انجام است. مأموریت ما انجام وظیفه فراتر از انتظار مشتریان است. به همین دلیل بهتر است که روی هر یک از آنها بازرسی های ویژه ای انجام شود. هم از پایه های فولادی و هم از پایه های آلومینیومی برای ساخت این نوع سایبان می توان استفاده کرد. دقت داشته باشید که شما می توانید با نصب آنها امنیت ساختمان را بالاتر ببرید و همچنین زیبایی نمای ساختمان هم با استفاده از آن افزایش پیدا می کند.

پشت بام : ورق فلاشینگ را شما به عنوان جا پناه می توانید روی پشت بام هم نصب کنید. این ورق ها کیفیت بسیار عالی و مناسبی دارند، بر همین اساس شما قادر خواهید بود که با نصب آنها در هر شرایط آب و هوایی از فضای پشت بام لذت ببرید و فضای جذابی را ایجاد کنید. سایبان هایی که هوشمند سازی شده باشند، قطعا کیفیت و کارایی بهتری نسبت به سایر سایه بان ها خواهند داشت. بهترین سایبان های بازو برقی می توانند سال ها عمر داشته باشند ، بنابراین انتخاب یک تامین کننده سایبان معتمد که به دلیل ارائه محصولات با کیفیت بالا مشهور است بسیار مهم است.

آینه ای ( رومی ) : به دلیل متریال های خاصی که درون این نوع از فلاشینگ ساختمان وجود دارد باید بدانید که روی بیشتر سقف های شیروانی از آن استفاده می کنند. در واقع باید بدانید که فلاشینگ دیوار می تواند برای زیباتر شدن دیوارها مورد استفاده قرار گیرد. در واقع باید بدانید که زیرسازی آن مکان اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. فلاشینگ هایی که از نظر مکان مورد استفاده قرار می گیرد هم انواع متنوعی دارند و شما می توانید بر اساس نوع ساختمان خود یکی از آنها را انتخاب کرده و نصب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید