انواع روشهای اجرای نمای سنگی ساختمان

در گذشته سایبان های دستی در مغازه ها به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به ویترین مغازه و یا در امان بودن مشتریان از برف و باران و یا گرمای زیاد استفاده می شد. سایبان برقی از جمله مواردی است که می توانید با استفاده از نصب آن در پشت بام یا حیات خلوت منزل خود می توانید اوقات خوشی را در کنار خانواده تان داشته باشید . یکی دیگر از پرفروش ترین سایبان های برقی ، سایبان برای حیاط و تراس منازل مسکونی است . از این رو باید در چنین مناطقی از سنگ های مقاوم تری استفاده کرد.

از تراورتن میتوان در فضاهای داخلی ساختمان نیز استفاده کرد. قبل از خرید سنگ نما باید با انواع آن و معایب و مزایای هر یک آشنا شد تا به انتخاب خوب رسید و با مرور زمان باعث نارضایتی نشود. 14) ضخامت سنگ های استفاده شده در نما باید یکسان باشد و اندازه های آن ها باید 1.5 تا 2 سانتی متر باشد. ولی از لحاظ نمای ساختمان نیز گزینههای زیادی روبروی سازندگان ساختمانها وجود دارد و از لحاظ سبک نمای ساختمان میتوان محبوبترین را نمای کلاسیک رومی دانست که انواع طرحهای سنگ نما ساختمان یک طبقه، دو طبقه و بیشتر را دارد و به سایتهای گوناگون وجود دارند که با ارائه طرحهای مختلف نمای ساختمان مدرن و کلاسیک، نمای ساختمان یک طبقه ساده، نمای ساختمان دو طبقه و بیشتر، انواع طرحهای نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید و طرحهای دیگر را در اختیار مشتریان و سازندگان قرار میدهد تا بتوانند از بین نماهای آماده، بهترین گزینه را انتخاب کنند.

مثلا در مناطقی که رطوبت بیشتر باشد از نوع آلومینیومی به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی مورد استفاده قرار می گیرد. عوامل مهمی در قیمت سایبان های برقی بستگی دارد مثلا نوع پارچه، سایز و مکان، اسکلت بندی، نوع سایبان، طول و عرض سایبان، متراژ محل مورد نظر و ابزارها جانبی و غیره است. بر اساس مکان زمین، ارتفاع و سمت خورشید، ابعاد سایبان و متراژ زمین محاسبه میشود و قیمت نهایی به این مسئله بستگی دارد. از دسته مکان های قابل استفاده برای سایبان برقی می توان به ساختمان ، مغازه ، استخر ، پارکینگ و … از طرف دیگر از آن جایی که چوب به عنوان یک عایق مناسب برای صوت عمل می کند، به طور چشم گیری در کاهش انتقال سر و صدای محیط بیرون به داخل ساختمان موثر است.

شرکت مستر سایبان توانسته است با استفاده از متریال درجه یک سایبان هایی را طراحی و تولید نماید که در رنگ ها و طراحی های متنوعی این نوع سایبان را تولید نماید. برای سرویس بهداشتی و حمام نمی توان از سنگ های لایم استون که جذب آب بالایی دارند استفاده کرد چرا که در معرض رطوبت هستند و لک پذیری بالایی دارند و در اثر رطوبت به مرور زمان پوسیده خواهند شد، برای سنگ نما میزان جذب آب سنگ باید بیشتر از دو درصد نباشد و در نمای داخلی میزان جذب اب خیلی اهمیت چندانی ندارد به این علت که در معرض ناملایمات جوی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید