استحکام و زیبایی بالاتری دارند

شما نمی توانید تراورتن مرطوب را نصب کنید. برای برخی سنگها مانند تراورتن به علت ضخامت کم (۱۰ الی ۱۲ میلیمتر) و مشکل بودن ایجاد شیار و احتمال شکستگی، از دستگاه فرز مینی سنگ استفاده مینمایند سپس دو سر آزاد را به هم گره میزنند، پس از نصب سنگ بر روی دیوار، دوغاب ماسه سیمان دورتادور مفتول را میگیرد. در دو سر سنگ پلاک شیاری به وجود میآورند و مفتولی ترجیحاً گالوانیزه به قطر حداقل ۲ میلیمتر را از دو شیار عبور میدهند. این روش برای سنگهایی که دارای امکان به وجود آوردن شیار در قطر سنگ هستند، مناسب است.

شاید بهتر بود این سوال را در بالا توضیح دهیم اما در اینجا یک تعریف کامل از سنگ های نما را برای شما شرح خواهیم داد. از دیگر معایب آن شامل ایجاد آلایندههای تنفسی و احتراق ناقص است. یکی دیگر از مزایای اجرای نرده چوب پلاست تنوع بی نظیر آن می باشد. برای تماس با شرکت کندو نما و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای تماس با شرکت آریا نمای آترا و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. اگر از اندازه های مختلفی دارید آنها را کنار هم بگذارید و مرتب ترکیب چیدن آنها را تغییر دهید تا به شکل مورد علاقه خود دست یابید. ۳- سنگ های تراورتن خود را قبل از نصب بچینید و طراحی کنید. هر دو سنگ و بستر هنگام نصب باید خشک باشد. ۴- اطمینان حاصل کنید که هم سنگ تراورتن و هم بستر آن کاملا خشک باشد. ۴- شرکت آرین کاوش ، از شرکت های مجری نمای سنگ ساختمان در تهران می باشد.

برای تماس با شرکت سکنا طرح ماندگار و اطلاع از هزینه اجرای نمای سنگ ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای هر سنگ ازماله مناسب آن استفاده کنید. اسکوپ سنگ در نما کاری ساختمان بسیار استفاده شده و از جمله قطعات پر مصرف در این حوزه از صنعت است. به همین دلیل برای محافظت از زیبایی طبیعی سنگ لازم است که سطح آن با سیلر پوشیده شود. مقاومت در برابر نفوذ آب در گرانیت نیز این سنگ را به یک محصول عالی برای نمای مدرن ساختمان تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید